Farklı ve İlginç Perde Modelleri

Farklı ve ilginç perde modelleriyle karşınızdayız. İlginç dekorasyonlar, ortaya çıkartabilmek için mobilyalarınızdan tutunda, halılarınız ve perdelerinize kadar farklı,...
Farklı ve İlginç Perde Modelleri

Farklı ve ilginç perde modelleriyle karşınızdayız. İlginç dekorasyonlar, ortaya çıkartabilmek için mobilyalarınızdan tutunda, halılarınız ve perdelerinize kadar farklı, kimsede bulunmayan ve gerçek tasarımı ile ses getiren farklı çizgileri tercih edebilirsiniz. Farklı perde kullanarak farklı bir dekorasyona imza atmak isteyenler arasında bulunuyorsanız şimdi bahsedeceğimiz modellere bir göz atabilirsiniz. Şekli ve duruşu ile fark yaratan perdeler ilginç modeller olarak yer almaktadır.

Klasik perdelere nazaran daha farklı etek boyuna sahip olan perdeler bu özel gruba girmektedir. Perde üzerinde yer alan desenleri ve renkleri ile yine diğer perdelere göre ilginç görünen modeller olmaktadır.

Desenli perde modelleri

Üzerinde hayvan figürleri bulunan perdeler son dönemlerin en ilginç perde tasarımlarını oluşturmaktadır. Perdenizi tam anlamıyla kapattığımız zamanlarda perde kumaşı üzerine eklenen hayvansı figür ortaya çıkmaktadır. Bu tür perdeler ev ortamlarından ziyade daha çok iş, okul ve çeşitli organizasyonların yapıldığı alanlarda kullanılmaktadır.

3 boyutlu perde seçenekleri, severek kullanabileceğiniz ama bir o kadarda ilginç bir duruşa sahip olan 3 boyutlu perdeler göz alıcı bir görüntü sergilemeye yetiyor. Özellikle üzerinde İstanbul boğaz köprünün bulunduğu tıpkı orijinal görüntüyü yansıtan ilginç perdeler en yeni perde modelleri olarak satışa sunulmaktadır.

Eyfel kulesi manzaralı perdeler yine bir tablo şıklığını camınıza uygulamanızı sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Zebra veya klasik perdeler tasarımları ve desenleri itibari ile kolayca ilginç bir perde durumuna erişebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2019 başlıklı makalemizde en son modern perde modelleri ve yeni çıkan perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ