Kadife Perde Modelleri 2019

Merhaba! Bu yazımızda sizler için kış günlerinde içinizi ısıtacak kadife perdeleri derledik! 1 Kadife Perdeler Kullanışlı mı?2...
Kadife Perde Modelleri 2019

Merhaba! Bu yazımızda sizler için kış günlerinde içinizi ısıtacak kadife perdeleri derledik!

Kadife Perdeler Kullanışlı mı?

Kadife perde salonlar için vazgeçilmez duruma geldi. Peki alanlar pişman oluyor mu? Öncelikle kadife perdenin kullanım ve ömrü bakımından diğer perdelerden farksız olduğunu vurgulayalım. Fakat her kumaşın sizden farklı beklentileri olabiliyor, kadife perde ise sizden beklediği en önemli şey; ütü. Perdenizi her yıkamadan sonra ütülemeniz gerekiyor. Bu da kadife perdenin cilvesi 🙂

Yatak Odası İçin Vazgeçilmez

Kadife perdeler özellikle yatak odaları için biçilmiş kaftan, kadife perdelerin o gizemli ve kaliteli havası yatak odalarında gizemli havayı arttırıyor. Özetle eğer yatak odası için ideal perde arayışındaysanız sizin ihtiyacınız olan kadife perdeler.

Kadife Kumaş Çeşitleri

Kadife türleri 2’ye ayrılır. Bunlar düz kadife ve fitilli kadife dir. Düz kadife türündeki kumaşlarda, kumaş yüzeyinde düzgün tüylü bir görünüm var, fitilli kadife kumaşlarda ise kumaş yüzeyinde çizgiler halinde tüylü bir görünüm olur.

Kadife Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Cibinlik Modelleri (Bebek ve Genç Odası) başlıklı makalemizde bebek için cibinlik, bebek odası cibinlik modelleri ve beşik cibinliği modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Yatak Odası Kırmızı Perde Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ