Stor Perde Modelleri 2019

2019 yılına girerken artık perde modelleri de değişiyor, özellikle stor perde modelleri 2019 yılı için hala en moda perde modelleri...
Stor Perde Modelleri 2019

2019 yılına girerken artık perde modelleri de değişiyor, özellikle stor perde modelleri 2019 yılı için hala en moda perde modelleri arasında.

Evinizde veya ofisinizde stor perde tercihi yapacaksanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var.

Stor Perde Temizliği

stor perde temizliği ev hanımları için çok önemli. Perdelerin nasıl temizleneceğine dair sitemizde bazı yazılarımıza göz atmanız faydanıza olabilir. (Perde nasıl beyazlatılır?) Öncelikle stor perde temizliği diğer perdelerden farklıdır. Makinaya atmanız pek mümkün olmaz, bu yüzden stor perde temizlemesi perde takılıyken yapmak daha kolay olur.

stor perde nasıl temizlenir? konusunu adım adım anlatmak en doğrusu;

  1. Elektrikli süpürge ile stor perdenin tozları alınır
  2. Nemli ve tüylü bir bez ile stor perdenin araları silinir
  3. Çatal/Bıçak gibi saplı bir şeye sardığınız bez ile uç noktalar silinir.
  4. İçi rahat etmeyenler ince bir sünger ve malzemeye zarar vermeyecek kimyasal kullanabilir.

Stor Perde Aparatı Nerede Bulunur?

Öncelikle stor perde aparatları maliyeti düşük ve perdecilerde ve pazarlarda fazlaca bulunan aparatlardır. Stor Perde aparatları olmadan takılamaz, bu yüzden stor perde aparatları son derece önemlidir. Eğer eksik veya hiç yoksa, çevrenizdeki stor perde mağazaları ve semt pazarlarındaki stor perde pazar tezgahları veya koçtaş veya ikea size yardımcı olabilir.

Stor Perde Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stor perde alırken nelere dikkat edilmeli konusu önemlidir. Öncelikle malzeme kalitesi ve stor perde markası çok önemli. Bu açıdan en kaliteli stor perde markalarını tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Stor perde koçtaş mağazalarından alınabilir. Zaman zaman A101 gibi yerlerde de uygun fiyatlı stor perde görebilirsiniz, ancak bu ürünleri tavsiye etmiyoruz.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Açık Mavi Oturma Odası Perde Modelleri

Stor perde mekanizması ve stor perde aparatları perdenizi alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus. Eğer mekanizma yağ gibi akmıyor, takılmalar yaşıyorsa o stor perde mekanizması sorunlu olabilir. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi stor perde aparatları olmadan bir hiçtir ve aparatsız stor perde ancak yere serilir. Yukarıda stor perde aparatları nasıl temin edilir? konusuna da değinmiştik.

Aşağıda sizler için 2019 stor perde modelleri derlemesini sunuyoruz. Ayrıca aşağıdaki linklerden diğer stor perde modellerine de ulaşabilirsiniz.

Yatak odası stor perde modelleri

Mutfak stor perde modelleri

yatak odası stor perde modelleri

Bir önceki yazımız olan Jaluzi Perde Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde 2019 jaluzi perde modelleri, 2020 jaluzi perde modelleri ve jaluzi perde çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ