2018 Açık Mavi Oturma Odası Perde Modelleri

2018 Açık Mavi Oturma Odası Perde Modelleri

2 Eylül 2017 0 Yazar: admin

Açık renkli perde günümüzde en çok kullanılıyor. Yazımızda açık mavi perde modellerini ele alacağız. Özellikle sık kullanılan alanlarda kullanımı kolay perde tercih ediliyor. Oturma odaları toplumumuzda birçok aile tarafından günlük kullanıma ayrılan odalardır. Oturma odalarındaki mobilya ve aksesuarların seçiminde şık ve estetik görünümün yanı sıra kullanım kolaylığı öne çıkmaktadır. Kullanıldığı alanla dekorasyonu tamamlayan ve görüntüyü zenginleştiren perdeler de mobilyaya uyumun yanı sıra sık kullanıma uygun renk ve modeller arasından tercih edilmektedir.

Oturma odaları için kullanılan perdelerin sık yıkamaya uygun malzemeden üretilmiş olması uzun ömürlü bir kullanım olmasını sağlayacaktır. Ayrıca mavi renkli farklı kombinasyonlar evinize kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Burada paylaştığımız link https://www.perdemodelleri.org/2018-acik-mavi-mutfak-perde-modelleri/ üzerinden mutfak üzerinde yapılan uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Manzaralı Odalar İçin Kruvaze Modeller

Güzel bir manzarası olan geniş bir oturma odasına sahipseniz bir mekanizma yardımı ile veya manuel olarak istediğiniz ölçüde açıp kapatmaya olanak sağlayan kruvaze perde modellerini oturma odası dekorasyonumuzda tercih edebilirsiniz. Bu tür perdeler bir iple tutturulabilir ve üzerine asılacak aksesuarlar ile dekorasyon zenginleştirilebilir. Mobilyanız ile uyum sağlıyorsa açık mavi oturma odası perde modelleri kruvaze model olarak uygulanabilir. Perdenize uygun tül modelleri ile oturma odanız hoş bir görünüme kavuşacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=aPe2PzusqYE

Uygun Fiyatlı Perde Seçenekleri

Oturma odanız pahalı oturma grupları yerine sıcak ve spor bir konsepte sahipse kullanacağınız perdeleri daha uygun fiyatlı modeller arasından seçme imkânına sahip olabilirsiniz. Oturma odanızın aldığı ışık ve mobilya renkleriniz değerlendirerek açık mavi oturma odası perde modelleri kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarında kullanılan renklerin insanlar üzerindeki etkisi düşünüldüğünde açık mavi perdeler oturma odanızda sıcak, samimi ve ferah bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.