2018 Beyaz Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odası dekorasyonu yapılırken pek çok kişi perde seçiminde koyu renklerin önde olması gerektiğini öne sürüyor. 2018’in...
2018 Beyaz Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odası dekorasyonu yapılırken pek çok kişi perde seçiminde koyu renklerin önde olması gerektiğini öne sürüyor. 2018’in beyaz tül – fon çeşitleri ilk olarak tercih ediliyor. Bu fikrin temeli güneşten veya sokak ışıklarından korunarak iyi bir uyku çekmek oluyor. Lakin bu kişiler yatak odasının gün içerisinde aydınlık olması gerektiği gerçeğini atlıyorlar. Bu durumda perdelerin beyaz olarak seçilmesi güneşliğin ise daha koyu renkte olması doğru bir tercih olacaktır.

Beyaz her renkle uyum sağlayabileceği için seçeceğiniz güneşlikte sıkıntı yaşamazsınız. Aynı zamanda gün içerisinde camlar açıkken içeri tozların gelmesi önlenecektir. Yatak odasında bu yüzden yerlere kadar uzanan modeller daha çok tercih edilmektedir. Aşağıda beyaz yatak odası perde modelleri sıralanmıştır.

Farklı Perde Modelleri

Beyaz perdeler kullanılacak desenlerle birlikte odanızda farklı temalar oluşturabiliyor. Beyaz yatak odası perde modelleri:

  • Düz modellere sade ve asil bir görüntü veriyor.
  • Puantiyeli modellerle romantik bir görüntü sunuyor.
  • Çizgili modellerle modern bir görüntü elde etmenizi sağlıyor.

Beyaz Renk Avantajları

Yatak odanızda beyaz renkte perde kullanmanız ilk olarak odaya aydınlık bir görüntü verecektir. Siz yatak örtüsü, dolaplarla koyu renkler kullansanız dahi odanızda iç karartıcı bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Aynı zamanda beyaz renk her renkle kullanılabileceği için dekoratif anlamda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda beyaz perde her türlü cam çerçevesiyle uyumlu olacaktır. Renkli çerçevelerden tahta çerçevelere kadar her biriyle uyum sağlayacaktır.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Yastık Kılıfı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Sade Perde Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ