2018 Lüks Salon Perde Modelleri

Salon perde modelleri, bir evin dekorasyonunda en önemli konulardan birisidir. Öyle ki salondaki dekorasyonun tamamlanması için perde...
2018 Lüks Salon Perde Modelleri

Salon perde modelleri, bir evin dekorasyonunda en önemli konulardan birisidir. Öyle ki salondaki dekorasyonun tamamlanması için perde seçimi kilit noktada görev almaktadır. İyi seçilmemiş perdelerin tüm dekorasyonu güçsüzleştireceğini unutmamak gerekir. Perde seçiminde çok araştırmak ve pek çok deneme yapmak gereklidir. Özellikle lüks bir salonun perdeleri söz konusu olduğunda durum daha da ciddileşir. Çünkü mobilyalardan süs eşyalarına kadar oldukça ince düşünülmüş ve büyük bir bütçe ayrılmış bu salonun havası perde seçimine bağlıdır. Doğru tercih yapılmadığı taktirde geri kalan tüm o çabalar da boşuna olmaktadır.

Geçtiğimiz senelere baktığımız perdelerin daha modern bir görüntüye kavuştuğunu söylemek mümkün. Buna dekorasyonun gelişmesiyle birlikte yeni teknolojilerin hayatımıza girmesi de sebep olmuştur. Şimdi dönüp geriye baktığımız eski perde modelleri tarihe karıştı diyebiliriz.

Lüks – Modern Salon Perde Modelleri Nasıl Olmalı ?

Lüks En  Güzel Evler için Salon Perde modelleri seçiminin bu kadar önemli olduğunu vurguladıktan sonra çok önemli diğer bir konuya değineceğiz; perde seçiminde önemli noktalar. Bunlardan bahsetmek gerekirse:

  • Perdelerin kullanılacağı odanın ne kadar ışık aldığına dikkat edilmelidir. İyi aydınlanmayan bir salon olduğundan daha kötü gözükecektir. Bu nedenle az ışık alan bir salon varsa ona uygun daha ince yapılı ve daha açık renkli perdeler tercih etmek doğru olacaktır.
  • Perdelerin üzerindeki desen yahut motiflerin modaya uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Daha modern ve farklı bir hava yaratmak isteyenler eski moda perdeleri tercih etmemelidir.
  • Lüks salon perde modellerinde en önemli konu ise perdenin üretildiği ürünün kalitesidir. Kaliteli olmayan kumaşlar daha basit ve kötü gözükecektir.
Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Salon Perdeleri Nasıl Olmalıdır ?

En güzel perde modası 2018

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 2018 perde kataloğunda bazı modeller dikkatlerden kaçmadı. Perde üreticileri 2018 yılı için eski kalıpların dışına çıkarak bambaşka modelleri piyasa çıkarmaya başladı. Bu başlığımız altında daha önce incelemiş olduğumuz perde modası hakkında kısa kısa bilgiler vermek istedik. Modayı yakından takip eden ve her zaman en iyi tercih etmek isteyenler için özenle hazırladığımız resimlere mutlaka göz atın.

Bir önceki yazımız olan Büyük Salon Perde Modelleri başlıklı makalemizde büyük perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ