Siyah oturma odası perde modelleri

2020 Oturma Odası Siyah Perde Modelleri

Ekstrem bir karar ile siyah perde seçiminizi yapabilirsiniz. Oturma odaları için birbirinden modern siyah perde modellerini konumuzdan inceleyebilirsiniz. Atalarımızın söylediği her şey zıddıyla kaimdir sözü özellikle perde modelleri için mutlaka dikkate alınması gereken bir ifade.

Eğer hep krem, beyaz ve kahverengi tonlarındaki perdelerden bıktıysanız ve evinizde marjinal bir değişiklik arıyorsanız siyah oturma odası perde modelleri size hitap ediyor demektir. Çünkü siyah rengi perdeler de kullanmak oldukça cesaret isteyen bir iş.

Konu Başlıkları

Siyah Perdenin Uygulanabileceği Modeller

Mutlaka siyah bir perde tercihinde ısrarının varsa evdeki mobilyaların ve duvar renklerinin de bununla kontrast teşkil etmesinde fayda var. Siyah perde daha çok stor ve dikey dediğimiz perde modelleri ile kendini gösteren bir renk. Zira bu modellerde siyahlar bir kapatıcı olmayacak aradaki parça boşlukları doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=-ga4udP6OnY

Siyah Oturma Odası Perde Modelleri ve Aydınlık Evler

Mobilya ve duvar renklerine uygun olarak siyah oturma odası perde modelleri kullanacaksanız evinizin belli oranda aydınlığını kaybedeceğini belirtmemiz gerekiyor. Ancak doğru bir takım uygulamalarla yine de siyah perde kullandığınız anda evde aydınlık bir ortam sağlayabilirsiniz. Bunun için özellikle siyah perdelerin blok halinde uçtan uca gitmemesine dikkat edin.

Ayrıca siyah perdelerin çok dar olarak kullanıldığı pencereler aydınlık bir ev için iyi çözüm olacaktır. Bununla birlikte mono blok halde bir siyah perde yerine içinde beyaz puantajlar veya sarı tonlarda figürler bulunan bir model çok daha şık ve aydınlık bir ev için gereklidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>