2020 Pierre Cardin Oturma Odası Perde Modelleri

Çok Şık Pierre Cardin Oturma Odası Perde Modelleri ile karşınızdayız. Özellikle oturma odalarında kullanılan perdeler mobilya ve odadaki eşyalar ile uyum içinde olmalıdır. Bu bakımdan odadaki tüm eşya tipi ile uyumlu olan pastel renkler tercih edilmelidir. Ünlü marka Pierre Cardin oturma odası perde modelleri de genellikle pastel renklerden tercih edilmiş durumda. Firma çok şık ve şatafatlı perde modellerini öne çıkartıyor. Bunlar arasında parlak saten kumaşlar en çok tercih edilenler.

Pierre Cardin Oturma Odası Perde Modelleri Renk Tercihleri

Marka özellikle kahverengi tonları tercih ederek zemin döşemeleriyle uyum sağlamayı hedefliyor.  Bazı modellerde ise daha çok açık tonlar tercih ediliyor. Bu modellerin bazılarında ise çiçekli desenler ile kombin edilen şallı perde modelleri kullanılmış. Ayrıca Pierre Cardin yine farklı bir tasarıma imza atarak ikili renk kullanımına gidiyor bazı modellerde. Bu modellerde üst kısım sütlü kahve tonlarında olurken alt kısım bir anda deniz mavisi tonlara evriliyor. Böylece ortaya çok şık ve soft tasarımlar çıkartılmış. Bazı Premium tasarımlarında ise varak rengi kullanılarak püsküllerle kombine edilmiş perdeler tercih edilmiş.

Rengarenk Pierre Cardin Oturma Odası Perde Modelleri

Firma bu sene çok daha renkli tasarımlarla öne çıkıyor. Klasik tasarım perdeler yerini çok rengin sütunlar halinde kullanıldığı modellere bırakmış durumda. Pierre Cardin oturma odası perde modelleri her renkten izler taşıyarak tüm zevklere uygun tasarımlar çıkartıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>