2020 Püsküllü Oturma Odası Perde Modelleri

En şık püsküllü oturma odası Perde Modelleri dikkatleri üzerine topluyor. Evlerin şıklığında perdelerin ayrı bir yeri vardır ki günümüzde de birçok perde modeli firmalar tarafından üretilmektedir. Her eve ve zevke hitap eden bu perdeler son teknolojik cihazlarla üretildiğinden oldukça dayanıklı olmaktadır. Ancak bayanlar için bir perdenin güzelliği her şeyin önünde gelir ki bu noktada püsküllü oturma odası perde modelleri çok beğenilmektedir.

Oturma Odası Perde Modelleri Renk Çeşitliliği

Uygulandığı evlere daha çok Premium bir hava katan ve ihtişamlı bir görünümü olan bu püsküllü perdeler farklı kumaş tiplerinden de üretilebilmektedir. Bunlar arasında onlarca yıllardır kullanılan saten kumaş türleri hala ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca bu tip perdelerde kullanılan renk çeşitliliği de çok fazladır. Özellikle parlak kumaşların tercih edildiği püsküllü perdelerde pastel renkler çok daha uygun olacaktır. Daha çok eskitme mobilyalar ile kullanılan püsküllü perde tipleri ortama elegance bir hava katar. Ayrıca bu tip perdelerde daha çok açık renklerde tül tercih edilir ki pastel renkli perde ile açık renkli tül bir kontrast oluşturur.

Oturma Odası Perde Modelleri ve Püskül Tercihleri

Daha çok evlerin oturma odalarında veya salonlarında kullanılan perdelerde farklı püskül tipleri de tercih edilir. Bazıları uzun olan püsküllü oturma odası perde modelleri tepe bölmesinde kullanılır. Eğer tavan yüksek ise püsküller cam seviyesine de çekilebilir ki oldukça şık bir görünüm elde edilmiş olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>