2018 Sade Mutfak Perde Modelleri

Sade mutfak perdesi modelleri her bayanın vazgeçilmez bir isteğidir. Evin yeni tarzını hazırlayan ve yaşamın bir parçası...
2018 Sade Mutfak Perde Modelleri

Sade mutfak perdesi modelleri her bayanın vazgeçilmez bir isteğidir. Evin yeni tarzını hazırlayan ve yaşamın bir parçası olan perdeler her fırsatta yeni modelleriyle karşımıza çıkıyor. Her fırsatta belirtelim, modellerin evinize uyum sağlaması bir çok kritere bağlıdır. Eviniz veya iş yeriniz olsun perde önemli bir unsurdur. Özellikle bu yılda modern ve sade modeller ilk sırada yer alıyor.  Mutfak perdesinin en sık kullanılan tipleri zebra, tül, keten veya ipek kalitesiyle evleri süslemeye devam ediyor.

2018 Tül ve Zebra Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Gün ışığının evinize girmesine katkı sağlayan bir dekorasyon ürünüdür. Hangi tip perde seçimi yaparsanız yapıp, modern yaşamı her zaman ön planda tutmanız gerekiyor. Mutfaklar için dikey olarak kanatlı veya otomatik kendiliğinden açılan perde tercih edilse de konumuzda her iki tipten örnekler sunacağız.

Mutfaklar için zebra stor perde ahşap ve geniş alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Mutfak, salon ve oturma odaları için de aynı tip modeller kullanılmaktadır. Fiyatlar bakımından incelediğimiz zaman ortalama metre kare üzerinden hesaplamalar yapılmaktadır. 15 TL’den başlayan fiyatlar ile en ekonomik çözümler sunulabilir. (Aşağıda örnek fiyatlar sunulmuştur.)

2018 Sade Açık Renkte Mutfak Perde Modelleri

Bu sene açık renkli en çok tercih edilen mutfak perde modelleri beyaz ve kremdir. Beyaz mutfağın perdeyle buluşmasıyla tam bir modern evin kapısını aralamış olacaksınız.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  En Güzel Mutfak Perde Modelleri

Özellikle küçük mutfak camları ve büyük cam önleri için en çok kullanan modelleri burada sizler için sıraladık. Modelleri incelerken aklınıza takılan ve beğendiklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ