2018 Salon Fon Perde Modelleri

2018 Salon Fon Perde Modelleri

14 Eylül 2017 0 Yazar: admin

2018 yılına özel salon fon perde modelleri dikkat çekmeye devam ediyor. Öncelikle salon tasarımında dikkat edilmesi gereken perdeler özellik çok büyük olan salonlarda daha büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Eğer 3 veya 4 metrenin üzerinde blok halde bulunan camlarınız varsa fon salon perde modelleri size hitap ediyor demektir. Fon şeklinde tasarlanmış olan bu perde modelleri ile camınızın bulunduğu bölme adeta bir sinema perdesine dönüşmektedir. Böylece ev içinde bir derinlik oluşturulurken İhtişamlı bir görüntü elde edilmektedir.

Salon fon perde dekorasyonu 2018

Çok farklı tipleri bulunan fon perdeler daha çok dolama perde şeklinde üretilmektedir. Yine drape ve yaşmak perde de fon perdeler arasında çok tercih edilen modellerdir. Farklı bir alternatif model olarak asansör perdeli fon perdeler de bulunmaktadır. Bunların hepsini de daha çok Orta Çağ Avrupa’sında Saray ve Şato tarzı geniş ve büyük yapıların yeni büyük olan salonlarının dekorasyonunda kullanılan tarzlardır. Böylece özellikle avangart mobilyaları olan ev sahipleri için güzel bir çözüm ortaya çıkmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=l0cccgQ_nyk

Modern salon fon perde modelleri 2018

Evinizin büyük salonunu dekore etmek için kullandığınız fon salon perde modelleri daha çok saten ve parlak kumaş tipleri ile uyumluluk sağlamaktadır. Renk tercihi noktasında da kırmızıdan altın rengine kahverenginin her tonundan iddialı yeşillere kadar geniş bir yelpazede ürün ile karşılaşmanız mümkündür.

Ayrıca bu tip perdelerde kullanılan tüller de yine her renk tonundan tercih edilip evin dekorasyonunda kullanılabilir.