Tül siyah perde modelleri 2018

2020 Salon Siyah Perde Modelleri

Salon siyah perde modelleri ile farklı mekanlar elde edin. Tül ve perde rengi olarak siyah çok öne çıkmasa da bulunduğu ortama bir asalet kattığı tartışılamaz. Son dönemlerde endüstriyel tasarımda salonların siyah salon perde modelleri ile çok daha hoş duracağı muhakkaktır. Çünkü endüstriyel tasarımlı salonlarda metal objeler duvarların doğal tuğla yapısı ve mobilyalarda kullanılan siyah tonlar siyah bir perde kullanımını da doğal hale getirmektedir.

Normal şartlarda kapatıcı bir renk olan siyah aydınlık salonların düşmanıdır ancak farklı çözümlerle bu da aşılabilmektedir.

Konu Başlıkları

Siyah Perdeli Salonlarda Aydınlık Çözümler

Eğer endüstriyel tasarımda bir eviniz varsa ve mobilyalarınız da bu şekilde dekore edilmiş ise evi aydınlatabilmek için çok farklı çözümler üretmeniz lazım. Siyah perdenin hemen yanı başında duracak olan açık tonlardaki bir lambader iyi bir çözümdür.

Ayrıca yine bu tip evlerde doğal tuğla duvarların üstüne yerleştirilecek olan spotlar hem siyah perdelerin siyah tonunu çok daha güzel bir şekilde öne çıkaracak hem de mekân içi aydınlatma sağlanmış olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=-ga4udP6OnY

Siyah Salon Perde Modelleri ve Kesim Tarzı

Marjinal bir tercih olarak siyah salon perde modelleri kullanmışsınız klasik kesim yerine daha modern ve aykırı perde tiplerini tercih etmelisiniz. Özellikle stor perde veya zebra perdeler bu tip ortamlar için daha uygun olacaktır. Yine balon perde tipleri de siyahla güzel kombin oluşturmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>