2018 Yatak Odası Stor Perde Modelleri

Yatak odası perdeleri, bulundukları odanın mahremiyetine uygun olmalıdır. Evin en özel odalarından birisi olan yatak odalarının dekorasyonu...
2018 Yatak Odası Stor Perde Modelleri

Yatak odası perdeleri, bulundukları odanın mahremiyetine uygun olmalıdır. Evin en özel odalarından birisi olan yatak odalarının dekorasyonu ve mobilya seçimi oldukça önemlidir. Ancak bunlardan daha önemli bir şey varsa o da perde seçimidir. Çünkü perdeler hem yatak odasını dış dünyadan ayıran bir kalkan görevi görür hem de odanın asıl havasını oluşturur.

Stor perdeler ise hem modern tarzıyla hem de daha derli toplu bir görünüş sağlaması amacıyla yatak odalarında sıklıkla tercih edilir. Ayrıca dikkatle seçilen stor perdeler, odayı romantikleştirmede katkı sağlamaktadırlar. Kullanım kolaylığı ve temizlik avantajı da bu perdeleri bir adım öne çıkarmaktadır.

Yatak Odası Zebra Stor Perde Modelleri

Yatak odası perde seçiminde en dikkat edilmesi gereken husus, dışarıdan bakıldığında içerisinin gözükmesini engelleyip engellemediğidir. Oldukça kişisel bir alan olan yatak odalarının dış dünyadan dikkatli bir şekilde ayrılması gerekmektedir. Diğer bir önemli nokta ise odanın genel havasına uygun olup olmadığıdır. Örneğin vintage mobilyaların kullanıldığı bir odada barok bir stor perde kullanımı doğru olmayacaktır. Bunun için dikkatli bir şekilde odayı incelemeli ve hangi tarza sahip olduğu tahlil edilmelidir.

Stor yatak odası modelleri her renk ve tarzda olabileceği için, ne tür bir perde alacağını bilmeyenler için doğru bir tercih olacaktır. Bu nedenle de yatak odalarında tam bir taz bütünlüğü olmayanlar da gönül rahatlığıyla bu perdelerden kullanabilirler.

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Sade Perde Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ