2018 Yeni Sezon Perde Modelleri

2018 Yeni Sezon Perde Modelleri

23 Ağustos 2017 0 Yazar: admin

2018 yılına damga vuran birbirinden harika perde modelleri ile karşınızdayız. Kalın, ince, kadife veya keten seçiminizi birlikte yapalım. Perdeler pencerelerinin önünde bir dekorasyon ürün olarak biliniyor. Gerçekten dekoratif olarak bir değer taşımaktadır. Bir perde evin tüm havasını değiştirebilir. Tasarım aşamasında bize katkısı da büyüktür. Odanın sıcaklığını, şehvetli, ferahlatıcı, rahat ya da minimalist yapmak için perdeleri kullanılır. Koltuklarınız veya kullandığını dekorasyon ürünlerini tasarlarken perdelerde yardım alırız. Dekorasyonun geri kalanı ise perde seçilen atmosferi belirlemek için yeterli olacaktır.

2018 yeni sezon perde modelleri vitrinleri süslemeye başladı. Perde seçerken dikkat etmeniz gereken hayal gücünüze güvenin. Zira perde hayal gücünüzün düşlediği dekorasyona götürür. Hayalinizde canlandırdığınız dekorasyonu ifade etmeye izin verin! İlham veren imgeler ile en yeni modellere yakından bakın ve keşfedin.

2018 Yeni Sezon Fon Perde Modelleri

Bu sene özellikle farklı renkler tercih ediliyor. Yukarı model üzerinden anlatımıza devam ederken bej tercihleriniz arasında yerini alıyor. Aynı zamanda mekana uygun özgünlükte dikkat çekiyor. Perdenin yumuşaklığı ve kalitesiyle mekana dinamik hava katılıyor. Aynı zamanda atmosferin yarattığı için çağdaş bir iç mekan klasiği karşımıza çıkıyor.

2018 yeni sezon perde modelleri doğayla iç içe olmayı tercih eden tasarımcıları hayli memnun edecektir. Mekanınızda bulunan ufak ayrıntıları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederiz.  Ahşap kütük deseni yapılmış bir sehpa tüm ortamın havasını değiştirebilir. Aynı zamanda farklı dekorasyon tarzı yaratmak için nötr tonlar ve açık renkler kombine etmek gerekebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=tP3rENiqbSY

2018’e Damga Vuran Perde Modelleri

2018 senesinin en çok tercih renkleri arasında sarı ve ahududu yer alıyor .Bu renkte olan bej pamuklu ve çarşaflı perde modelleri evin doğal bir görüntü oluşmasına katkı sağlayacaktır. İçerisinde ki çiçek desenlerinde mekana hoş bir hava verecektir. Alacağınızın malzemelerin kalitesi sayesinde, çizgiler ve çiçekler doğanın ruhunda canlı ve zarif dekorasyon için mükemmel bir sunum olacaktır.