2020 Bebek Odası Perde Modelleri

2020 Bebek Odası Perde Modelleri

3 Şubat 2020 0 Yazar: admin

2020 bebek odası perde modellerinin arasından seçim yapmak gerçekten çok zor. Çünkü bebek odası perde seçimi hem estetik olarak hem de hijyenik açıdan evin diğer odalarına göre daha önemlidir. Diğer yıllardaki gibi 2020 bebek odası perde modellerinde en önemli özellik perdede kullanılan kimyasalların zehirsiz olmasıdır. Biliyorsunuz ki artık her üründe kimyasal bulunmaktadır fakat bu kimyasallar zehir etkisi yaratmasından dolayı bebeklere zarar vermektedir. Hijyenin yanında şıklık ve tabi ki ışık geçirgenliği de önemlidir. Bakalım 2020 bebek odası perde modelleri seçimleri nasıl olmalı.

2020 Bebek Odası Perde Modeli Seçimi

2020 yılında bebek odası perdelerinde Taç markası en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bütün perde markaları maalesef ürünlerinde aynı titizliği göstermiyor. Perdeleri kimyasal ürün içeriyor ve bu kimyasallar da insanlara zehir etkisi yaratıyor. Taç markası ise zehirli kimyasal bulundurmadığı için kendi evinizde ve en önemlisi bebek odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2020 Bebek Odası Perdede Desen Ve Renk Seçimi

2020 bebek odası perde modellerinde perde üzerindeki değişik şekillerle bebeğinizin dikkatini çekebilirsiniz. Perdenizle duvarınızın uyumlu olması odanın daha güzel durmasını sağlayacaktır ama bu demek değildir ki perdenin rengiyle duvarın rengi aynı olmalı. Perdeniz ve duvarınızı, pastel ve soft renklerle birleştirebilirsiniz. Örneğin duvarlarınızı pastel yeşiline boyayıp, perdelerinizi de soft renkler seçerseniz güzel bir seçim yapmış olursunuz.

Perde çeşitleri olarak ister tül perde, ister zebra desenli isterseniz kruvaze perde seçebilirsiniz. Desen olarak 2020 yılında düz beyaz perdeler daha çok tercih ediliyor fakat siz zevkinize göre üzerinde fil, hayvan çeşitler, bulut, güneş vb. figürler bulundurabilirsiniz. Eğer ki tül perde seçimi yapmak istiyorsanız desenli perde çok rahat bulabilirsiniz. Zebra perde seçiminden vazgeçemeyen hem rahat hem de kullanışlı olduğunu söyleyenler de merak etmesin desenli zebra perde modelleri de bulunmakta.

2020 bebek odası perde modellerinde odanın büyüklüğüne göre de farklılık gösterir. Örneğin odanız genişse ve camlarınız da odanız gibi büyükse kocaman kruvaze tarzı perde modelleri bulunmaktadır. Küçük ve dar odalar içinse yer kaplamayan stor perde modelleri bulunmaktadır.