2020 Brillant Çocuk Odası Perde Modelleri

2020 Brillant Çocuk Odası Perde Modelleri

29 Şubat 2020 0 Yazar: admin

2020 Brillant çocuk odası perde modelleri diğer yıllardaki perde modellerine benzemektedir. Çocuk odasında seçeceğiniz her mobilyaya, her süs eşyasına hijyen açısından çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Zehirli kimyasal içeren perde modellerinden uzak durmanız gerekmektedir. Aynı zamanda çocuk odası perdelerinde gün ışığını gündüz vakti iyi geçiren, gece vakti ise ışığı geçirmeyen perdeler seçmeniz bebeğinizin daha kaliteli uyku çekmesini sağlayacaktır. Peki, 2020 Brillant çocuk odası perde modelleri nelerdir? 2020 Brillant çocuk odası perde modellerinde nelere dikkat etmemiz gerekmektedir? 2020 Brillant çocuk odası perde modelleri fiyatları nasıldır? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

2020 Brillant  Çocuk Odası Perde Modelleri Nelerdir?

Diğer odalara göre kullanışlılık ve estetik açısından seçim yapmak zorunda kalacağınız en zor oda çocuk odasıdır.  Çünkü çocuk odalarında estetik, odayı tasarlayan ebeveynler için bazen daha öne geçebiliyor. 2020 Brillant çocuk odası perde modellerinde aslında odanızın geometrik şekli, alanın büyüklüğü, odanızın rengi, mobilyalarınızın şekli ve mobilyalarınızın rengi çok önemlidir. Eğer odanız küçükse veya da pencereleriniz dar ise seçmeniz gereken perde modeli stor perde veya zebra perde modellerdir. Ancak odanızın büyükse veya pencereleriniz yere kadar uzanıyorsa o zaman da tül ve fon perdeler kullanabilirsiniz. Bu perdeler dışında daha kaba kruvaze tarzı perdeler 2020 Brillant çocuk odası perde modellerinde çok sık kullanılmamaktadır.

2020 Brillant Çocuk Odası Perde Modelleri Fiyatları Nasıldır?

2020 çocuk odası perde modelleri, perdenin kalitesine, hijyene, güneş geçire miktarı, estetiğine göre fiyatı değişmektedir. 2020 Brillant çocuk odası perde modellerinden tül perdenin fiyatına baktığımızda 20 TL’den başlayıp 1980 TL’ye göre değişmektedir. En pahalı tül perdeler üzerinde 3D baskılı desen bulunanlardır. Fon perdelere baktığımızda 68 TL’den başlayıp 720 TL’ye kadar artmaktadır. Stor perdeler diğer odalarda kullanılan perdelerin dışında desenli olanları da bulunmaktadır. Stor perdeler çocuk odası için 90 TL’den başlayıp 623 TL’ye kadar artmaktadır. Zebra modeller ise temizlenmesi ve hem güneşlik hem fon perde görevini gördüğü için çok sık kullanılan modeldir. En ucuz modeli 75 TL’den başlayıp 500 TL’ye kadar fiyatı değişmektedir.