2020 Brillant Perde Fiyatları

2020 Brillant Perde Fiyatları

19 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Diğer markalar gibi Brillant’ın da birçok perde çeşiti bulunmaktadır. Zebra perde, stor perde, tül perde, fon perde, pano perde gibi. Bu sınıflandırmanın dışında perdenin yıkanma kolaylığına göre de perde çeşitleri vardır. Mesela kendi kendini temizleyebilen perdeler, çamaşır makinesine atılabilen perdeler, elle temizlenen perdeler gibi. Perdeleri seçerken desenine, rengine, kullanışlı olup olmadığına bakarız. Ve tabiki de bir de perdenin fiyatına ve ödeme çeşidine göre farklı türde perdeler bulunur. Peki sevilen bir marka olan 2020 Brillant perde fiyatları ne kadardır? 2020 Brillant perde fiyatları arttı mı? 2020 Brillant perde fiyatlarında en ucuz olan hangisidir? 2020 Brillant perde fiyatlarında en pahalı olan hangisidir? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

2020 Brillant Perde Fiyatları Ne Kadardır?

2020 Brillant perde fiyatları diğer yıllara göre her ürün gibi daha pahalıdır. 2020 Brillant perde fiyatlarına baktığımızda her bütçeye uygun perde bulabilirsiniz. Örneğin Brillant markasının perde fiyatı 22,90 Tl olan çeşitleri de vardır, 1278 Tl olan çeşitleri de vardır. Detaylı olarak inceleyecek olursak tül perdeler için, en düşük fiyat 49,90 TL’dir.

Miktarı artıkça deseni, kalitesi, kumaşı da değişmekte ve 1433.08 TL’ye kadar fiyat artmaktadır. Miktarı yüksek perde çeşitlerinde peşin fiyatına 3 taksit özelliği bulunmaktadır.

Stor perdeye baktığımızda birçok insan hem kolay temizleme açısından hem de kullanım kolaylığı açısından bu perde modelini seçmektedir. Stor perdeleri ister evinizin odalarında ister iş yerinizide çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.  Stor perdelerin fiyatlarına baktığımızda ise 2020 Brillant stor perde fiyatları 44,62 TL’den başlayıp 1625,38 TL civarına kadar artmaktadır.

Son olarak fon perdelere gelelim. Fon perdeyi birçok insan tül perdenin yanında kullanmaktadır. Renk renk, desen desen bulunan 2020 Brillant fon perde fiyatlarında ise en ucuz 45 TL’lik bulabilirsiniz. Fon perdenin de kalitesine, rengine, desenine göre fiyatı artmaktadır. En pahalı Brillant fon perde ise 2028 TL’dir. Tül ve stor perde çeşitleri gibi fon perdelerde de peşin fiyatına 3 taksit özelliği bulunup taksit özelliğine fiyat artışı yaşanmamaktadır.