2020 Brillant Salon Perde Modelleri

2020 Brillant Salon Perde Modelleri

20 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Brillant markasının halı ve perde koleksiyonu bulunmaktadır. Her iki ürün için de başarılı olarak adını duyurmuş olan Brillant’ın salon, yemek odası, yatak odası, mutfak, çocuk odası, iş yeri gibi her yer için perde çeşitleri bulunmaktadır. Diğer yıllara göre 2020 yılında Brillant perde modelleri değişiklik göstermiştir. Peki, 2020 Brillant salon perde modelleri nelerdir? 2020 Brillant salon perde modelleri ne kadardır? 2020 Brillant salon perde modelleri örnekleri nelerdir? 2020 Brillant salon perde modellerinin diğer yıllardan farkı nedir? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

2020 Brillant Salon Perde Modelleri Nelerdir?

Salon evin en önemli odasıdır. Mobilyalarla bütünlüğü sağlayan perdeler ise odanın en önemli parçalarından birisidir. Öncelikle sizlere Brillant markasının salon için perde çeşitlerini saymakla başlayalım. 2020 Brillant salon perde modelleri: zebra perde, stor perde, tül perde, fon perde, kravaze perde, modern perde ve jaluzi (şerit perde) perdelerdir.

Bir de tabi ki de temizliğine göre perde çeşitleri vardır. Elde temizlenebilen perdeler, çamaşır makinesine atılabilen perdeler, kendi kendine temizlenebilen perdeler buna örnektir. Hatta ses geçirmez perde, makineli perdeler bile bulunmaktadır. 2020 Brillant salon perde modellerine baktığımızda en çok kullanılan perde çeşidi modern perdelerdir. Modern perdelerden sonra 2020 Brillant salon perde modellerinde en çok kullanılan çeşit stor perde ve zebra perdelerdir. 2020 Brillant salon perde modeli çeşitlerinden modern perdenin en sık kullanılmasının sebebi genel olarak artık insanların salonlarının hem rahat hem şık olmasını istediği için modern tarzı seçmesinden kaynaklanmaktadır.

2020 Brillant Salon Perde Modelleri Ne Kadardır?

2020 Brillant salon perde modellerinde perdenin desenine, kumaşına, kalitesine, kullanışlılığına ve hijyenine göre fiyatı farklılık göstermektedir. 2020 Brillant salon tül perdelerden başladığımızda 49 TL’den başlar ve kalitesine, kullanışlılığına göre fiyatı 1450 TL’ye kadar artmaktadır. Stor perde çeşidi 44 TL’den başlar ve 1650 TL’ye kadar artar. Fon perdelerde 45 TL’den başlar. 2030 TL’ye kadar artmaktadır. Son olarak zebra perde modelleri de diğer perde modelleri gibi 45 TL’den başlayıp 1250 TL’ye kadar fiyatı değişmektedir.