2020 Zebra Perde Modelleri

2020 Zebra Perde Modelleri

5 Aralık 2019 0 Yazar: admin

Ev dekorasyonlarının olmazsa olmazı perdelerimizin en çok tercih edilen modellerinden biri de zebra perde modelleridir. 2020’ye geri sayımın başladığı bu zamanlarda evini yenileyenler ve yeni evlenenler için 2020 zebra perde modelleri başlıklı yazımızı derledik. 2020 zebra perde modelleri nelerdir? diye merak edenler için cevabı yazımızın devamında yer almaktadır.

Her sezon ilgiyle beklenen zebra perde modelleri 2020’de daha sade ve şık modellerle karşımızda olacak. Güneşlik ve fon perdeyi bir arada bulunduran zebra perdeler yerden tasarruf edildiği için özellikle küçük odalarda ve küçük camlarda tercih edilmektedir. İstediğiniz her renkte üretimi yapılan zebra perdeler 2020’de daha pastel renkler ile karşımızda olacak. Üretiminden bu yana yoğun ilgi gören zebra perdeler hem kullanış hem de temizlenmesi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

2020 Zebra Perde Modelleri Nelerdir?

2020 zebra perde modelleri diğer senelerde ki gibi yepyeni renkleriyle evlerimizi renklendirmeye devam ediyor. Pastel ve sade tonlarla 2020’ye giriş yapacak olan zebra perde modelleri kullanımı ve kapladığı yerle herkes tarafından beğenilen perde modelidir. 2020 zebra perde modelleri 3 şekilde incelenmektedir;

  • 2020 Sade Zebra Perde Modelleri
  • 2020 Renkli Zebra Perde Modelleri
  • 2020 Desenli Zebra Perde Modelleri

 

2020 Sade Zebra Perde Modelleri

Sadelikten yana çizgisini bozmayan insanların sevecekleri bir 2020 kreasyonu geliyor. Her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz 2020 sade zebra perde modelleri sade ve şık duruşuyla her ortama ayrı bir hava katmaktadır.

 

2020 Renkli Zebra Perde Modelleri

Sadeliğin dışında evine, ofisine renk katmak isteyenlerin tercih edeceği renkli zebra perde modelleri 2020 yılında yine en güzel renklerle karşımızda olacak. Daha çok pastel tonların ağırlıklı olduğu 2020 zebra perde modellerinde gri ve su mavisi en çok beğenilecek olanlar renkler arasındadır.

 

2020 Desenli Zebra Perde Modelleri

Genellikle çocuk odasında kullanılan desenli zebra perde modelleri yeni sezonda yine çocukların en çok seveceği şekilde tasarlanmıştır. 2019’da çizgi film karakterleri, çiçekler, ayıcıklar ile perdelere ayrı hava katan desenli zebra perdeler 2020’ de de yine aynı motiflere yer vermiş ancak daha sade tutarak göz yorulmalarını önlemiş olmuş. Çocuk odasının dışında mutfak gereçleri ile desenlemiş bir zebra perde modelini mutfaklarınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz.