Ahşap Ayna Modelleri

Merhaba! bu yazımızda sizler için sıcak mı sıcak ahşap ayna modelleri derlemesi yaptık. Ayrıca ahşap ayna nasıl boyanır ve ahşap ayna nasıl yapılır gibi konulara da değindik.

Ahşap Ayna Nasıl Yapılır?

Ahşap ayna için öncelikle marangozlardan veya yapı malzemeleri satan yerlerden ahşap veya tahta malzeme temin etmeniz gerekir. Eğer elinizde hali hazırda uygun ahşap malzeme varsa, bu malzemenin ölçülerine uygun olarak bir camcı ile cam kestirebilirsiniz.

Camcı muhtemelen aynayı sizin malzemelerinize göre kesip yerleştirip teslim edecektir. Fakat eğer sizin böyle bir şansınız olmazsa üzülmeyin. İnternetten veya pimapen pencere mağazalarından alacağınız tutacak/kopça denen aparatlar ile aynanızı ahşap malzemenize sabitleyebilirsiniz.

Evet, bu kadar! Aynanız kullanıma hazır.

Ayrıca evde hazırlamaya gerek kalmayan en güzel dekoratif ayna modelleri yazımıza mutlaka göz atın.

Ahşap Ayna Nasıl Boyanır?

Ahşap aynalar adından da anlaşılacağı üzere ahşap boya gerektirir. Boya ve hobi mağazalarından ahşap boyası satın alarak ahşap aynalarınızı ve diğer ahşap eşyalarınızı boyayabilirsiniz. Sizler için ayna olmasa da ahşap bir malzemenin boyanma sürecini çok çok iyi anlatan bir örnek video ile konuyu açıklamak isteriz.

Sizler için derlediğimiz boy aynası modelleri yazımıza mutlaka göz atın.

Ahşap Ayna Modelleri

Ahşap ayna modelleri özellikle beyaz tonları dekorasyonlarda ve mobilyalarda en hoş duran aksesuarlardan. Ayrıca ahşap aynalarınıza vernik uygulayarak daha parlak görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>