Ahşap Jaluzi Perde Modelleri 2019

Merhaba! Sizlerle bu yazımızda ahşap jaluzi perde konusuna bakacağız. Evler için ahşap jaluzi gerçekten ideal bir seçenek mi? Yoksa iş yerleri...
Ahşap Jaluzi Perde Modelleri 2019

Merhaba! Sizlerle bu yazımızda ahşap jaluzi perde konusuna bakacağız. Evler için ahşap jaluzi gerçekten ideal bir seçenek mi? Yoksa iş yerleri ve ofisler için mi daha uygun? Gelin önce Ahşap jaluzi perde temizliği nasıl yapılır? Montajı nasıl yapılır gibi soruları cevaplandıralım, ardından en güzel ahşap jaluzi perde modellerine göz gezdirelim.

Ahşap Jaluzi Perde Montajı

Ahşap jaluzi perde montajı en kolay montajı olan perdeler arasında. Aşağıda sizler için adım adım ahşap jaluzi montajı yazdık.

  1. Matkap yardımı ile mekanizmanın takılacağı noktalara delik açılır.
  2. Aparat kapağını açın(üstten ve alttan bastırarak açılır)
  3. Aparat kapağının içine ahşap jaluzi perdenizi yerleştirin
  4. ardından kapağı kapatın.
  5. Çubuk aparatını ilgili noktaya takmayı unutmayın.

İşte bu kadar! Ahşap jaluzi perdeniz kullanıma hazır!

Ahşap Jaluzi Temizliği

ahşap jaluzi perdeler silinebilir özelliğe sahiptir. Kalın ve dayanıklı malzemelere sahip olmasından ötürü dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür, haliyle malzemeye zarar vermeyecek, ahşap aşındırmayan kimyasal kullanmadan ahşap jaluzi perde temizliğini bir bez yardımıyla silerek yapabilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

Ahşap jaluzi perde modelleri kalın ve dayanıklı olmasından dolayı son derece uzun ömürlüdür. Yalnızca uzun ömürlü değil, aynı zamanda çeşit çeşit renk seçeneklerine sahip olmasıyla evinizdeki diğer eşyalarınıza ve mobilyalarınıza kolaylıkla uyum sağlar.

Bir önceki yazımız olan Isı Geçirmeyen ve Güneş Kırıcı Perde başlıklı makalemizde evi serin tutan perde, evi sıcak tutan perde ve güneşi geçirmeyen perde hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Oturma Odası Kırmızı Perde Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ