Amigurumi Bebek Modelleri

Merhaba! Bu yazımızda sizler için en güzel amigurumi bebek modelleri ve  fiyatı malzemeleri ve yapımı gibi konulardan bahsedeceğiz.

Ayrıca amigurumi bebek modelleri braçol veya perde tokası olarak da kullanılabiliyor, en güzel perde tokası ve braçol modelleri ni derlediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Amigurumi Bebek Malzemeleri

Amigurumi bebek yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler çok basit, seçtiğiniz bebek için uygun kalınlıkta ve renkte ip ve ipi bağlamak için tığ amigurumi bebek için yeterli olacaktır. Bebeğinizin içini doldurmak için boncuk elyafa ihtiyacınız olacak. Daha sonra bebeğinizi süslemek için yapışkan göz, ayakkabı için plastik gibi malzemelere de ihtiyacınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Örnek malzeme listesi;

  1. İplik – 50gr-225m
  2. Amigurumi Göz – 10mm
  3. Boncuk Elyaf
  4. 2,5 mm Tığ
  5. Düğme

Amigurumi Bebek Fiyatı

Amigurumi bebek fiyatları hazır almaya kalkarsanız 30TL‘den başlayıp 150TL‘ye kadar çıkabiliyor. Evde kendiniz yaparsanız ip ve aksesuar maliyeti ise yalnızca 10-15TL civarında olacak.

Amigurumi Bebek Yapımı (Video)

Sizler için internetteki en iyi anlatımlı amigurumi bebek yapımı videoları da derledik;


Amigurumi Bebek Yapımı Anlatımlı

Amigurumi Bebek Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>