Avangard Mobilyaya Uygun Halı Modelleri

Avangard Mobilyaya Uygun Halı Modelleri

17 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Halı tüm dekorasyonu birleştiren, tüm odalarda ayrı bir uyum sağlamaya çalışan, mobilyalarınıza göre şekillenen, evin bütünlüğünü sağlayabilen önemli parçadır. Mobilyanıza göre seçmekte en zorlanacağınız model belki de avangard mobilyalardır. Öncelikle avangard mobilyayı hemen açıklayalım. Avangard mobilya, klasik modellerin büyük ve ağır desenleri yerine, daha küçük ve şık oymalarla işlenen modeldir. Diğer modellerde olduğu gibi avangard mobilyalarda da bütünlük çok önemlidir. Dolayısıyla örneğin koltuk takımınızı avangard model seçtiyseniz, TV ünitesini, yemek masası ve sandalyeleri, avizeyi, halıyı, sehpayı da ona göre seçmelisiniz. Peki, avangard mobilyaya uygun halı modelleri nelerdir? Avangard mobilyaya uygun halı modelleri nerede bulabilirim? Avangard mobilyaya uygun halı modelleri ne kadardır? Avangard mobilyaya uygun halı modelleri örnekleri nelerdir? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Avangard Mobilyaya Uygun Halı Modelleri Nelerdir?

Avangard mobilyanızın rengine göre halı seçimini yaparken tabii ki de mobilyanızın rengine göre halı seçimi yapmalısınız. Örneğin avangard mobilyanız koyu renklerde ise siyah, kahverengi gibi o zaman halılarınızın rengini açık renkli seçmelisiniz ki dengeyi sağlamış olursunuz. Ancak mobilyalarınızın rengi açık renkli ise o zaman daha koyu renkli halı seçimi yapmalısınız. Mesela krem, beyaz tonlarında mobilyalarınız varsa; gri, kahve tonlarında halı seçimi ile dengelemiş olacaksınız. Avangard mobilyaya uygun halı modellerinde en çok tercih edilen ve avangard mobilyaya en çok uyumlu olan dokuma halılar gelmektedir. Dokuma halılardan sonra ipek halılar da avangard mobilyalarla çok uyumlu olmaktadır. Avangard mobilyaya uygun halı modellerinde halının boyutu da çok önemlidir. Avangard mobilyaya uygun halı modellerinde salonun ortasındaki halının en az 4 m2 olması gerekmektedir. Çünkü hem salonunuzun daha büyük gözükmesini sağlayacak hem de halı üstündeki desen kendini tam olarak gösterecektir. Aynı şekilde yemek masasının altındaki halının da en az 6 m2 olması gerekmektedir.

Avanagard Mobilyaya Uygun Halı Modellerini Nerede Bulabilirim?

Avangard modeller ağır durduğu için sizin dekorasyonunuzu tamamlayacak diğer eşyalarınızın yani halı, perde gibi daha sade modeller seçerseniz odanızda bütünlük sağlamış olacaksınız. Avangard mobilyanıza uygun halı modellerini https://tr.pinterest.com/pin/363384263661240770/  internet adresinden veya bütçenize uygun olacak şekilde birçok mağazadan bulabilirsiniz.