Avangart Mutfak Modelleri 2019

Avangart Mutfak Modelleri 2019

2 Eylül 2019 0 Yazar: admin

Merhaba! Bu yazımızda sizler için Avangart Mutfak Modelleri ve avangart mutfak dolabı modelleri derlemesi yaptık. Avangart şıklığını mutfağında kullanmak isteyenler için güzel bir rehber olması için elimizden geleni yaptık. Hazırsanız başlayalım;

İlk önce, bir önceki yazımız olan avangart koltuk takımı modelleri 2019 ‘da da bahsettiğimiz avangart ne demek? onu bir öğrenelim.

Avangart Nedir? Avangart Mutfak Nedir?

Avangart kelimesi köken olarak fransızca “Avant-garde” kelimesinden dilimize geçmiştir. Fransızca anlamı “öncü” şeklindedir. “Avangart mutfak” ise oymalı ve klasik çizgilere sahip, bakıldığında hanedan ve saltanat temalarını uyandıran renklerde tasarlanmıştır, avangart mutfak modelleri. Mutfağında klasik çizgiler tercih edecekler için son derece uygun bir seçenektir avangart mutfak dolabı.

Modern Çizgiden Klasik Çizgiye

Günümüzde modern görünümlü, daha metal ve soğuk renklerin kullanıldığı mutfaklar revaçta. Fakat ev dekorasyonu yalnızca ev sahibinin peşinden gider, bu yüzden evinde moda olan mutfak modellerinden ziyade avangart tasarımları da tercih edenler az değil.

Modern görünümlü mutfaklar her ne kadar daha teknolojik ve kolaylıklarla dolu gözükse de aslında avangart mutfaktan pek bir farkı yoktur. Günümüzde avangart mutfak dolabı modelleri de son derece teknolojiye ve mutfak teknolojisine uyumlu şekilde üretiliyor. Bu yüzden, sizi görüntü ve tasarım olarak eskilere götürse de, kullanışlılık açısından günümüz imkanlarını kaçırmak zorunda değilsiniz.

Avangart Mutfak Dolabı Fiyatları

Avangart mutfak dolapları ve mutfak tasarımları diğer mutfak ürünlerinden fiyat açısından farksız değil. Çünkü günümüzde çoğu mutfak tasarımı aslında yalnızca üst kapaktan ve dış görünümden ibaret. Çoğu mutfak dolabının haznesi ve iç kısmı aynı malzemeden üretilir, kapak ve diğer dış kısımlar da istenilen tasarıma göre üretilir.

Bu noktada, dilediğiniz avangart model mutfak dolapları muhtemelen lake ahşap ile üretileceği için, fiyatlar da lake mutfak dolapları ile aynı olacaktır. Fiyatlandırmalar ise sizin dolap ve mutfak boyutunuza göre değişiklik göstereceği için burada bizim bir fiyat vermemiz mümkün değil. Üretici firma ile iletişime geçip evinizin ve dolaplarınızın boyutlarına göre bir fiyat almanız gerekecek.

Ayrıca önceki yazılarımızdan biri olan Lake Mutfak Dolabı Modelleri ve Renk Kartelası yazısına göz atabilirsiniz.

Avangart Mutfak İçin Avize

Avangart mutfaklarda en önemli konu diğer eşyaların avangart havayı bozmamasıdır. Ne yazık ki birçok avize mağazası ürünleri modern çizgilerden çıkartmıyorlar. Hal böyle olunca, avangart mutfak dolaplarının ortasına modern bir avize hiç de uyumlu olmaz.

Avangart avize seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken şey, modelin detaylı ve hareketli olması. Sade ve modern çizgilerden kaçınmalısınız. Daha vintage ve klasik görünümlü avizeler tercih etmek de fayda var. Sizler için fikir oluşturması açısından bir adet avangart avize modeli buraya bıraktık.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta elbette renk uyumudur. Avize renginizin mutfak dolaplarınız ile uyumlu olmasına dikkat edin.

Avangart Mutfak Modelleri