Balon Perde Modelleri 2019 – 2020

Merhaba! Sizlere bu yazımızda balon perde modellerini derledik.

Balon Perde Temizliği

Balon perdelerin sanıyoruz en sıkıntılı konusu temizliği. Balon perdeler şekli ve kalıbı itibariyle temizliğe, özellikle makinede temizliğe çok fazla uygun değil. Zira makinede yıkanması durumunda perdeniz makineden kullanılamayacak şekilde çıkabilir. O yüzden balon perde nasıl temizlenir derseniz cevabı; kuru temizleme. Balon perdeler için temizlik çözümü en iyi şekilde kuru temizlemecilerde oluyor, o yüzden perdelerinizi düzenli olarak kuru temizlemeye vermeniz gerekiyor.

İp Perdeden Yapılan Balon Perdeler

Evet işte sizin aradığınız tam olarak bu. Balon perdelerin temizliği çok zor olduğu için ev hanımları genellikle ip ile yapılan balon perdelere yöneliyor. İp perdeden yapılan balon perdelerin temizliği diğer balon perdelere göre kuru temizleme istemiyor. İp perdeden yapılan balon perdenizi iplerinden birkaç noktadan bağlayıp özel poşetine koyup daha sonra makineye atabilirsiniz.

Motorlu Balon Perdeler

Balon perde modelleri gelişen teknoloji ile artık tam otomatik açılıp kapanabiliyor. Motorlu balonlu perde modelleri ile evinizde rahat rahat perdenizi kullanabilir, dilediğiniz gibi oturduğunuz yerden açıp kapatabilirsiniz. Buyrun örnek motorlu balon perde videosu görelim;

Balon Perde Modelleri 2019

Bir önceki yazımız olan Perdeler Kaç Derecede Yıkanır başlıklı makalemizde düşük devir, Fon Perdeler Kaç Derecede Yıkanır? Perdeler kaç derecede yıkanır ve hangi deterjan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Salon Fon Perde Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ