Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Bebek Nevresim Takımı Modelleri

5 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Bebek nevresim takımı modelleri de diğer odalar gibi hem şık hem kullanışlı olmalıdır. Aldığınız diğer ev eşyaları gibi kullanacağınız nevresim takımlarının da hijyenik olması gerekmektedir. Alınan bebek nevresim takım modelinin kanserojen madde içermemesi gerekir. Yapımında kimyasal madde bulunmamalıdır. Yetişkinlerden ziyade bebek nevresim takımının %100 pamuktan yapılması genelde tercih edilmelidir. Bebek nevresim takımı modellerinde yastık kılıfı, çarşaf, nevresim ve marka tercihine göre süs yastığı kılıfı bulunmaktadır. Peki bebek nevresim takımı modelleri nelerdir? Bebek nevresim takımı modellerinin fiyatları nasıldır? Bebek nevresim takımı modelleri ve daha fazlası yazımızın devamında yer almaktadır.

Bebek nevresim takımı modellerinde bedene göre fiyat farkı bulunmaktadır. Bu bedenler nevresim takımı için 100 x 150, 160 x 220, çarşaf için 120 x 145, 110 x 160 yastık kılıfı için 55 x 45, 35 x 45, süs yastığı kılıfı için 40 x 40 dır.

Bebek Nevresim Takımı Modelleri Nelerdir?

Bebek nevresim takımlarında erkek bebekler için mavi tonları genelde kullanılırken kız bebekler için ise genelde pembe rengi kullanılmaktadır. Bu renkler odanıza yakışacağı gibi pastel ve soft renklerin karışımını da nevresim takımlarınızda hem erkek hem de kız bebeklerin odasında nevresim takımında kullanılabilir. İstediğiniz deseni nevresim takımınızda seçebilirsiniz. Bu desenler çocuğunuzun cinsiyetine göre değişmekle beraber Disney karakterleri, Winnie The Pooh karakteri, prenses takımı, araba desenli vb. olabilir. Hatta bazı markalar fotoğraf baskılı nevresim takımları da yapmaktadır.

Bebek nevresim takımı modellerinde annelerin en çok tercih ettiği fermuar detayıdır. Nevresim takımında bulunan yastığınızda bulunan düğmeler çocuklar için kopartma ve yutma riskine karşı güvenli değildir. Çoğu markalar bebek nevresim takımı modellerinde nevresimleri 2 ayrı desenli ve çift yüzlü yapıyor bu da sizin aynı nevresimi daha uzun süre ve hijyen içerisinde kullanmanızı sağlamış oluyor.

Bebek Nevresim Takımı Modelleri Fiyatları Nasıldır?

Bebek nevresim takımı modellerine baktığımızda ürünün markasına, desenlerine, ürünün içeriğine, kendi özel isteklerine ve pamuklu olup olmamasına göre fiyatı değişmektedir. Markalara baktığımızda Kristal, Taç, Özdilek, Hobby, Komfort Home, Apolena, Classic, Uygun Bebe vb. markalara bulunmaktadır. Apolena bu markalar arasında en sevilen markadır. 75 tL civarından başlayıp özelliklerine ve isteklerinize göre fiyatı değişmektedir.