Briz Perde Modelleri 2019

Briz Perde Modelleri gün geçtikçe popüler perde modelleri arasında yerini alan perde modellerinden. Eğer siz de bu modaya ayak uydurmak isterseniz briz perde modellerini sizler için derledik briz perde hakkında bilmeniz gerekenleri başlıklarda topladık.

Briz Perde Avantajları

Öncelikle briz perde kapı veya cama sabitlendiği için her kapıyı açtığınızda perdeyi kurtarmanız, camı açacağınız zaman perdeyi çekmeniz veya aman perde camın arasında kaldı gibi dertleriniz olmaz. Bu yüzden briz perde takıldığı cam ve kapının kullanımına engel olmayarak diğer perdelerden bir adım öne geçer.

Briz Perde Dezavantajları

Briz perdeler her ne kadar açılıp kapanmaya engel olmasa da bu işlevini yerine getirmek için sabitlenen sopalar ve sopaların ucundaki parçalar kırılmaya çok müsait. Özellikle plastik malzeme kullanılmış ise her temizlikte kırılma ihtimali var. Bu yüzden siz briz perde alacaksanız alüminyum malzeme tercih etmeye özen gösterin. Ayrıca briz perdeler monte edilirken ürün delinir. Yani açılan delik ile kapı veya cama monte edilir. Bu da kapı veya pencerenizin veya kapınızın pimapeninde birden fazla delik olacak demektir.

Briz Perde Dikimi

Briz perdelerin dikimi diğer perdelere oranla çok daha ucuzdur. Yalnız sakın briz perdeler çok az kumaş gerektirir diye düşünmeyin. Briz perdeler kat kat ve kıvrık durduğu için verdiğiniz pencere veya kapı ölçüsünün 3 katı fazla kumaş ile dikilir.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Mor Mutfak Perde Modelleri

Briz Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan mutfak perde modelleri 2019 başlıklı makalemizde 2019 mutfak perde modelleri, 2019 mutfak perdesi modelleri ve 2019 perde modelleri mutfak için hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ