Chester Koltuk Modelleri 2019

Merhaba! bu yazımızda sizler için en güzel ve 2019 yılının en moda chester koltuk modellerini derledik 1...
Chester Koltuk Modelleri 2019

Merhaba! bu yazımızda sizler için en güzel ve 2019 yılının en moda chester koltuk modellerini derledik

Chester Koltuk Nedir? Ne Değildir?

Chester koltuk adını “chesterfield” den alır, türkiyede bu isim kısaltılarak yalnızca “chester” adını almıştır. Chester koltuk üzerinde çok fazla düğme ve içeri gömülü bir görüntü olur. Ayrıca tasarım açısından chester koltuk köşeli ve keskin bir görünüme sahiptir.

Chester Koltuk Renkleri ve Renk Uyumu

Chester koltuk modelleri renklerini çoğunlukla doğadan alır, kahverengi ve siyah tonları bu yüzden çok yaygındır. Çoğu chester modeli deri olarak ve kahverengi tonlarında üretilir. Bunun yanında yeni dönem evlerde daha canlı renklerde chester koltuk görmemiz mümkün. Fakat renkli chester koltuklar deri yerine kumaş tercihi ile üretilir.

Chester Koltuk Perde Uyumu

chester koltuk ile perde uyumu en iyi şekilde fon perdeler ile sağlanır, özellikle kalın ve bol kumaş kullanılmış fon perdeler chester koltuk ile tam uyum sağlar. Eğer koltuğunuz kumaş ve daha açık renklerde ise tül perde gibi daha ince ve ferah perdeler seçmekte fayda var.

Ayrıca perde koltuk uyumu nasıl olmalı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Chester Koltuk Fiyatları

Chester koltuk fiyatları deri ve kumaş kullanımı, marka ve ölçülere göre değişmekte. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse en uygun chester koltuk fiyatı 2890₺ (türk lirası) ve en bu miktar lüks chester koltuk modelleri tercih edilmesi durumunda 11590₺ (türk lirası) kadar çıkabiliyor.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Avangart Koltuk Takımı Modelleri 2019

Chester Koltuk Modelleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ