Çiçekli Perde Modelleri 2020

Çiçekli perdeler hanımlarının en gözde ürünlerinin başında geliyor. Yazımızda 2018 yılında piyasa görebileceğimiz perde çeşitlerini ele alıyoruz. Günümüzün en çok kullanılan perde modellerini bu yazımızda incelemeye aldık. Öncelikle perde bir evin olmazsa olmaz dekorasyon ürünlerinin başında geliyor perde seçerken dikkat edeceğiniz bir çok unsur olduğunu kesinlikle unutmayınız. Bir odanın perdesi yapılırken cam önü metrekare hesabı yapılır. Daha sonra seçtiğiniz perdenin duvar rengi, halı, koltuk takımı, televizyon ünitesi veya aydınlatma gibi kriterleri hesaplayarak rengini seçmeniz gerekiyor. Özellikle salon ve oturma odası için beyaz tül perdeleri bu sene moda olurken kenarlarına fon denilen aksesuarlar eklenmektedir.

Çiçek desenli fon perde modelleri

Geçtiğimiz sene moda renkleri arasında kırmızı yer alırken, yeni yıla farklı model ve renkler moda sevenlerin beğenisine sunuldu. Çiçek desenin üzerine farklı tonlarda atılan kare modeller ayrıca bir hava katıyor. Aşağıda sunmuş olduğumuz iki modeli ele alarak yazımıza devam ediyoruz.

Öncelikle fon üzerine atılmış farklı desenlerde modelleri aşağıda listeledik. Perde seçimi yaparken evinize uygun olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor. Açık tonlar bu sene itibariyle tercih listesinde yer alırken, klasik sevenleri için ise farklı tonlar göz kamaştırıyor.

0 thoughts on “Çiçekli Perde Modelleri 2020

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>