evinizdeki kabloları gizlemek için ipuçları

Dağınık Duran Kabloları Gizlemek için İpuçları

Odalarınızı kurduktan sonra kablolar kabusunuz olmasın.Bunun için odalarınızı kabloların dağınık görüntüsünden nasıl uzak tutacağınızın ipuçlarını vereceğiz.Bu yazımız kabloları profesyonel bir şekilde nasıl gizleyeceğiniz hakkında bilgi verecektir.

Küçük Kablolarınız için İyi Bir Fikir!

 

Cep telefonu şarj kablolarınız gibi küçük kablolarınız için, bu sevimli keçe organizatörleri iyi bir fikir.Ayrıca kabloların zarar görmemesi içinde idealdir.

Modemin Dekor Bozan Görüntüsünden Sıkıldıysanız…

Modemler evlerinizin şık dizaynına büyük darbe vurmaktadır.Onları bu şekilde gizleyerek hem şık görüntü sağlanabilir hem de modeminiz zarar görmez.

Ciltli Kitap Kapağı Nasıl Fikir Sizce?

ciltli kitap kapağı kablo gizleyici

Hem zarif duruşu hem de kablo gizleyicisi izleniminden uzak bu fikir evinize çok yakışacak.

Tuvalet Kağıdı Rulo Kablo Tutucu

rulo tuvalet kağıdı kablo tutucu

 

Basit bir tuvalet kağıdı rulosunun bu denli tasarımın bir parçası olabileceğiniz düşünür müydünüz hiç? İşte maliyetsiz, şık bir öneri.Tüm kablolarınızı gizlemek için iyi bir öneri.

Ayakkabı Kutusu Fikrimizden İlham Alın Derim!

şarj istasyonu kablo tutucu

İhtiyacınız olan şey ayakkabı kutusu, uzatma kablosu ve renkli ambalaj kağıdı.Ardına hem kablolarınızı saklayabilir hem de cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.İçerisine yerleştireceğiniz powerbank ya da fiş ile şarj istasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Renkli Ev Severlere…

kablolarınızı şık bir şekilde gizleyin

Örgülü iplik ile uzatma kablolarınızı gizleyebilirsiniz.Görsel de belirtilmiş olan örnek, kafanızda bir tasarım canlandıracaktır.En sevdiğiniz iplik renkleri ile işe başlayın.Sadelikten uzak yaşayanlar için kesinlikle öneriyoruz.

Kancalı Kablo Gizleme Ürünü

kancalı kablo gizlemesi

 

Televizyon kabloları ya da en basitinden bir lamba kablosu için pratik bir fikir.Ev dizaynının bir parçası olan bu ürünlerin, ev ile tam uyum içerisinde olması için kablo dağınıklığının bir şekilde ortadan kalkması gerekiyor.En basit yöntemlerden bir tanesi de kanca ile kabloların gizlenmesidir.

TV Kabloları için Bu Fikre Göz Atmaya Ne Dersin?

 

Önce kabloları birbirine bağlayın.Ardına Mobilyanıza veya alanınıza özel kadife yapışkanlı bir kumaş ile bu kabloları gevşek bir şekilde sarmalısınız.İşte hepsi bu kadar.TV’nin göz yoran karmaşık kablolarının yerini odanız ile uyumlu bez parçası aldı.Böylelikle duvardaki kablolarınızı şık bir şekilde gizlemiş olacaksınız.

Uzatma Kablolarınızı Jüt ipi ile Sarın

halat ile uzatma kablosu

Biraz uğraştırıcı olacaktır ama evinize farklı hava katacağı kesin.

Lamba Kablonuzu Masanın Altına Zımbalayın

Resim kaynak

Siz de eviniz için birbirinden pratik ve evinize değer katacak fikirler için web sitemizi takipte kalın lütfen.Diğer konumuz Motive Edici Ev Ofis Fikirleri başlıklı yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Bunlara da göz atabilirsiniz..

 

One thought on “Dağınık Duran Kabloları Gizlemek için İpuçları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>