Dekoratif Ayna Modelleri

Merhaba! Bu yazımızda sizler için en güzel dekoratif ayna modelleri derlemesi yaptık.

Dekoratif Ayna Montajı Nasıl Yapılır?

Dekoratif aynalar genellikle ince ayna camlarından üretilir ve ağırlıkları nispeten hafif olur. Bu yüzden çoğu dekoratif ayna montajı çift taraflı bant kullanarak dahi yapılabilir. Evinizde silikon ile de daha ağır ve güçlü aynalarınızı duvara yapıştırabilirsiniz.

Dekoratif aynalara ek olarak en moda boy aynası modelleri yazımızda bulabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Nereden Alınır?

Dekoratif aynalar en iyi şekilde internetten alınabilir. Artık birçok üretici kargolama sürecini de hayli ciddiye alarak yapıyor. Olası bir kırık teslimat halinde kargo görevlisi ile tutunak tutturulması ile ürünü iade alıyor veya değişim yapabiliyor. Bu yüzden bizim cevabımız en iyi seçeneğin internet olduğu yönünde.

Dekoratif Ayna Nasıl Temizlenir?

Dekoratif aynalar genellikle parça parça olduğu için bu ayrı parçaları temizlemek biraz zahmetli olabilir. Aynalarınızı ıslak bir bez ile temizleyebilirsiniz. Sert süngerler ve kimyasallar özellikle hem camlarınızın silinmesine sebep olabilir, ayrıca yapışkanlara da zarar verebilir.

Ayrıca daha klasik ayna tercihi yapacaklar için ayna modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>