Dekoratif ve Modern Mobilya Süsleri

Mobilya süs ve aksesuarları dekorasyonun her zaman vazgeçilmezler arasında olmuştur. Bu yazıda kendi evinizi ellerinizle nasıl süsleyeceğiniz hakkında konuşacağız. Hazır fikirler yapmak için uzmanlar tarafından hazırlanan eşyalar size yardımcı olacaktır. Burada ki fikirler kendinize ait bir eser oluşturmaya ilham verecektir. Bir çok dekoratif süs eşyası içeren resimleri aşağıda ki galerimizde inceleyebilirsiniz. Örneğin, oturma odası için dekoratif yastıklar, çocuklar için özel dikim perdeler ve özel mekanlarınız için kendi ellerimizle süsleme eşyaları… ve daha fazlasıyla içinizi açacak birbirinden güzel ev dekorasyonu eşyaları…

Çiçekler içerisinde bambaşka bir hava oluşturmaya hazır mısınız ?
Çiçek saksı içerisinde süsler

Kuşkusuz, iç dekorasyonda aksesuarlar önemli bir rol oynar. Birbirinden farklı tasarımlar ile mekanlarını zenginleştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. İç mekanlarda aktif olarak kullandığımız eşyalar; vazolar, tablolar, renkli dekoratif yastıklar, heykeller, ufak bardaklar ve vitrin içi süslemeleri başı çekmektedir. Yapacağınız ufak dokunuşlar ile mekanları görsel açıdan daha lüks hale getirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz konu ise mekanı genel olarak görmek ve bütünlük kopmayan tarzda tek bir süsleme yapmak olacaktır.

Her odaya ayrı bir dekorasyon yapılması gerekiyor. Bir odada kullanılan perdenin diğer mekanda kullanılması mekanın bütünlüğü bozabilir. Örneğin, oturma odası için kullanılan dekoratif süpürgeler veya tılsımlar mutfakta veya salonlar da kullanılmayabilir. Bu nedenle uyum bozulmaması için, seçeneğiniz eşyaları dikkatli seçmeniz gerekir. Diğer yandan farklı örnekler vermek gerekirse; meyve ve hasır gibi dekorasyonun olmazsa olmazları ürünler mutfaklarda tercih edilebilir.

En güzel kapı süsleri 2020
En güzel kapı süsleri 2020

Salonlar için dekoratif yastık dikin. Oturma odasında en fonksiyonel süslemelerden biri yastıklardır. Buna ek olarak, güzel bir estetik değeri var. Hem kontrast malzemeden yapılabilir hem de iç ana renge uydurulabilirler. Dekoratif yastıklar elle yapılabilir.

Ürünleriniz de kullanacağınız dolgu maddesi için doğru malzemeyi seçmeniz gerekiyor. Buradaki tercih size aittir. Köpük kauçuğu veya silikon kullanmak daha iyidir. Bu dekorasyon eşyaları için yoğun malzeme kullanılmalı ve renkler mümkün olduğunca canlı tonlar olmalıdır.

Kırmızı süsler ile ev dekorasyonu
Kırmızı süsler ile ev dekorasyonu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>