Desenli Oturma Odası Perde Modelleri

Sıcak ortamlar oluşturmak için mekanlarınıza değer verin. Dekorasyon yapılırken, desenli oturma odası perde çeşitleri günümüzde en çok...
Desenli Oturma Odası Perde Modelleri

Sıcak ortamlar oluşturmak için mekanlarınıza değer verin. Dekorasyon yapılırken, desenli oturma odası perde çeşitleri günümüzde en çok tercih ediliyor. En kaliteli mobilyaları ve en güzel duvar kâğıtlarını evinize dekorasyon unsuru olarak yerleştirmiş olun kaliteli perdeler seçilmemişse o ev eksiktir ve dekorasyon anlamında kötüdür.

Bu derece önemli olan perde tercih edilirken evde oluşturmak istediğiniz ambiyans ve atmosferi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer sizin arzuladığınız şirin sıcak bir aile ortamı İsa desenli oturma odası perde modelleri en doğru tercih olacaktır. Çünkü desenli perdeler blok tek renk olan perdelere nazaran çok daha samimi bir ortam oluşturmaktadır.

Ayrıca buradaki konumuz üzerinden salonlar için hazırlanmış olan desenli perdeleri yakından inceleyebilirsiniz. Genellikle bu mekanlar geniş büyük ortamlar için tercih ediliyor.

Desen Tercihinde Abartıya Kaçmamaya Çalışın

Renkli tonlarda mobilyaların olduğu ve mobilya minderlerinin de dekoratif unsurlar olarak ön plana çıktığı oturma odalarında desenli perde tercihi yerindedir. Ancak tercih edilecek olan perdenin desenleri ve desen miktarı da evdeki atmosferi belirleyecek olan en önemli unsurdur.

Aşırı derecede desene boğulmuş yoğun miktarda noktalı benekli veya çiçekli olan perdeler çok karışık ve iç daraltıcı bir atmosfer oluştur. Bunun yerine soft tonlardaki perdelerin üstünde yer alan puanlar ve seyrek olarak serpiştirilmiş olan çiçek veya dekoratif figürler çok daha şık duracaktır.

Desenli Oturma Odası Perde Modelleri ve Kumaş Tercihi

Eğer çok büyük bir salonunuz yoksa ve minimize edilmiş mobilyalarla dekore edilmiş bir oturma odanız varsa desenli oturma odası perde modelleri oldukça kip duracaktır. Doğal atmosfer sağlayacak canlı kumaş renklerini Tercih edebilirsiniz.

Bu yazımız ilginizi çekebilir !  2018 Püsküllü Oturma Odası Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Oturma Odası Beyaz Perde Modelleri 2018 başlıklı makalemizde oturma odası beyaz perde ve oturma odası beyaz perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ