Dresuar Modelleri 2020

Merhaba! Bu yazımızda sizler için dresuar modelleri ve dresuar fiyatları hakkında konuşacağız.

Dresuar Nedir?

Dresuar hol ve koridorlardasalonlarda kullanılan bir çeşit minik dolap ve masadır. Peki, dresuar ne işe yarar? Özellikle evin girişinde kullanılarak aslında eve girer ve çıkarken anahtarlarınızı alıp koyabileceğiniz bir ürün. Ayrıca aynalı dresuar olması halinde evden çıkmadan kendinize bakabilirsiniz. Salonlarda dresuar ise daha çok tabak ve çatal gibi sofra malzemelerini saklamak amaçlı kullanabilirsiniz.

Dresuar Fiyatları

Dresuar fiyatları ürün çok çeşitli ve farklı olabildiği için çok değişken bir skalaya sahip. Eğer hol ve koridor için dresuar düşünüyorsanız, nispeten ince ve zarif ürünler tercih edeceğiniz için daha minimal dresuar fiyatları 99₺ (türk lirası) ve 370₺ (türk lirası) aralığında oluyor. Sizler için bu fiyatlar için örnek ürünler göstermek isteriz;

Eğer koltuk arkası dresuar veya aynalı dresuar düşünüyorsanız bu fiyatlar koltuk arkası dresuar için 14.000₺ (türk lirası) kadar çıkarken, aynalı dresuar fiyatları ise 6.400₺ (türk lirası) kadar çıkabiliyor. Sizler için bu fiyatlarda 2 örnek model gösterebiliriz;

Dresuar Üstüne Aksesuar ve Dekorasyon fikirleri

Dresuar üzerine konulabilecek şeyler çok çeşitli, fakat kafanızı karıştırmanıza ve binlerce seçenekte boğulmanıza gerek yok. Sizler için az sonra vereceğimiz örnekler ile dresuar nasıl süslenir? sorusuna cevap bulabilir, kendinize en uygun dekorasyon fikrini seçebilirsiniz.

Altın sarısı dresuar dekorasyonu

Altın sarısı ve altın varaklı dresuar modelleri için en uyumlu aksesuar ufak vazolar ve kullanışlı bir kase oluyor. Elbette bu dekorasyonların da dresuar renklerine uygun olarak altın sarısı ve beyaz renklerinde olması önemli.

Siyah camlı dresuar dekorasyonu

Eğer üzeri siyah camlı bir dresuar varsa evinizde, üzerine koyacağınız aksesuarlarında cam olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer cam aksesuar koymak istemezseniz yine cam gibi parlak ve yansıtan ürünler tercih edin, bunlar krom ve gümüş görünümlü aksesuarlar olabilir. Ayrıca yine siyah camın üzerine beyaz porselen bir aksesuar da kullabilirsiniz.

Renkli ahşap dresuar aksesuarı

Eğer evinizde ahşap veya mdf ve renkli bir dresuar var ise; dresuar ile aynı renkte aksesuar kullanmak kaçının. Aksi halde renk boğulması olur ve çok da hoş durmaz. Bu yüzden bu tip dresuar modellerinde kontrast yani zıt renkli bir dekorasyon ürünü ve cam mumluk, fotoğraf çerçevesi ve kitap kullanabilirsiniz.

Dresuar Modelleri 2020

Sizler önce 2019 yılında popüler olan dresuar modelleri derlemek istedik.

Aynalı Dresuar Modelleri

2. sırada ise sizler için dresuar modelleri arasından aynalı dresuar modelleri gösterelim istedik.

Lüks Dresuar Modelleri

Sizler için ayrıca lüks ve elit dresuar marka ve modelleri derlemesi de yaptık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>