Banyo Modelleri 2020

Merhaba! Bu yazımızda Banyo modelleri sizler için derlendi. 2019 yılını en moda banyo modelleri ve banyo fayans ve dolaplı banyo modelleri bu yazımızda. Eğer banyo modelleri arıyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Banyo İçin Olmazsa Olmazlar

Banyonuzu dekore ederken ve eşya alırken mutlaka raf satın alın. Banyo eşyalarınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, banyo temizlik malzemeleri vs koymanız gerektiği için raflara kesinlikle ihtiyacınız olacak. Bizim size öncelikli renk önerimiz; beyaz. Hem temiz gözükmesi hem de uyumlu bir renk olması sebebiyle bu renk banyolarda kurtarıcı. Fakat banyo fayans renklerinize uygun farklı bir renk de seçebilirsiniz elbette.

Yazardan Not: Banyo rafınız için kesinlikle bir kutu almanızı öneririm. Bu kutular birçok yerde satılıyor, inanılmaz kullanışlı ve şık duran bu kutular hem parfümlerinizi saklar, parfümlerin devrilip kırılmasını önler hem de derli ve toplu bir görüntü verir.

Nereden alabiliriz? derseniz ben Koçtaş‘dan aldım, H&M gibi yerlerde de var ama çok daha pahalı açıkçası…

Banyonuzda mutlaka bulunması gereken 2. eşya ise havlu dolabı. Çünkü havlularınızı alt dolaplara, tezgah altına sıkıştırmanız mümkün olmuyor. Genelde alt dolaplarda deterjan, fırça vs oluyor. Ayrıca kapı arkasına asmak ve misafirlere havlu ve bornozları sergilemek hoş olmayabilir. Bu yüzden havlu ve bornozlar için bir havlu dolabı almanızı öneririm.

Banyo Tezgahı Nasıl Olmalı?

2019 yılında moda banyo mermeri volakas mermer olan geçen mermer türü. Bu mermer türünün diğer mermerlerden farkı daha az damarlı bir görünümü olması. Bu sayede banyolarınızda daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca musluk tipiniz eğer altın varak detaylı avangart bir musluk ise, banyo tezgahınızda yunan tipi mermer kullanmanız halinde mermerinizdeki ufak sarı çizgiler ile musluklarınızla bir uyum yakalayabilirsiniz.

Banyo dolapları için bu dolapları aynalı yapmak çok akıllıca bir fikir. Banyo tezgahı üstünde diş macunu, krem vs olmaması hepsinin dolapta saklanması çok iyi bir fikir. Uzaktan bakıldığında da dolap görünümünü azaltmış bir tasarım oluyor.

Banyolarda Onyx Mermer

Banyo duvarlarında onyx mermer kullanımı 2019 yılında çok popüler. Çoğu banyoda artık ışıklı onyx mermeler aydınlatma olarak kullanılabiliyor. Siz de eğer hoşunuza gidiyorsa banyo için onyx mermer kullanabilirsiniz.

Klozet tarafına gelirsek, klozet alırken kapağın sessiz kapak olmasına özen gösterin. Sessiz kapaklar kapatıldığında kendini yavaşlatıp ses çıkarmadan kapanan kapaklar. Gerçekten çok kullanışlı. Ayrıca size bir diğer önerim sifonu gömme rezervuar kullanmanız. Hem görüntü, hem de yer kaplamama açısından gömme rezervuar gerçekten faydalı bir seçim oluyor.

Banyo Modelleri 2020