Ayna Modelleri

Merhaba! bu yazımızda sizler için en güzel ayna modellerini derledik. Ayrıca ayna montajı ve temizliği hakkındaki soruları da yanıtladık.

Ayna Montajı Nasıl Yapılır?

Aynalar çoğu zaman arkalarında çift taraflı bant ve çivi yeri ile gelirler. Düz ve temiz bir duvara aynanızı bantlar yardımı ile monte edebileceğiniz gibi ayrıca çivi ile de monte edebilirsiniz.

Ayrıca sizler için derlediğimiz ahşap ayna modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ayna Temizliği Nasıl Yapılır?

Aynanızı çizmeden temizlemenin sırrı hafif ıslak bir bez kullanarak silmektir. Sert süngerler ve kimyasallar aynanıza zarar verebilir, çerçevelerinin ve aynanın çizilmesine sebep olabilir. Bu yüzden ıslak bir bez yardmıyla aynanızı temizleyebilirsiniz.

Ayna Kargoda Kırılır Mı? İnternetten Ayna Alınır mı?

Öncelikle büyük sitelerdeki ilanların sahibi hali hazırda mağazalar ve bu işi yapan uzman kişilerden oluşur. Haliyle internet üzerinden satış yapan kişiler kargo sürecine son derece hakim kişiler. Kargo öncesi en uygun ve sağlam şekilde paketleme yapıp gönderim yapılır.

Kargoda zarar görmesi halinde

Eğer yine de kargonuz kapınıza geldiğinde aynanız kırık veya hasarlı çıkarsa yapmanız gereken yalnızca kargo görevlisi ile tutanak tutmak ve ürünü iade veya değişim için geri göndermektir.

Ayrıca evinde daha canlı ve dekoratif aynalar arayanlar dekoratif ayna modelleri yazımızı mutlaka okumalı!

Sihirli Saat / Akıllı Saat Modelleri

Artık teknolojinin gelişmesiyle de ev dekorasyonları daha modern bir hale evriliyor. Artık aynalar yalnızca görüntüyü yansıtmakla kalmıyor, hava durumu saat ve tarih gibi bilgileri de gösteriyor adeta ekranlı ayna denilebilecek bu aynalar çok işlevsel! Özellikle banyolarda veya evin çıkışında görülecek yerde olması bu aynaları güne başlarken verdiği bilgilerle çok önemli bir hale getiriyor. Sabah banyoda yüzünüzü yıkarken bugünün hava durumunu gösteren ayna hoşunuza gitmez miydi? Ya da evden çıkarken saati ve tarihi gösteren ayna acele etmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatsa hiç fena olmaz.

İşte size birkaç sihirli / akıllı saat modelleri;

Ayna Modelleri 2020