En Çok Satan Perde Modelleri Ve Markaları 2020

En Çok Satan Perde Modelleri Ve Markaları 2020

7 Şubat 2020 0 Yazar: admin

Evinizin dekorasyonunun belki de en önemli parçası perdelerdir. Bütünlüğü sağlayan perdelerin tabii ki de mobilyalarınızla uyumlu olması gerekir. Eviniz için, iş yeriniz için birçok perde çeşitleri bulunmaktadır. Peki, bu perde çeşitleri arasından en çok satan perde modelleri ve markaları 2020 nelerdir? En çok satan perde modelleri ve markaları 2020 seçerken nelere dikkat etmeliyiz? En çok satan perde modelleri ve markaları 2020 örnekleri nelerdir? Vb. sorularınızın cevabını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

2020 En Çok Satılan Perde Modelleri Nelerdir?

2020 yılında da diğer yıllardaki gibi tül perde modelleri en çok ilgi çeken perdedir. File perde modeline baktığımızda alışılmışın dışında bir perde modelidir. Genel olarak file perde modeli beyaz renkle tercih edilmektedir ama siz tabi ki de kendi odanıza göre farklı renklerde kullanabilirsiniz. Desenli perde modellerine baktığımızda modern desenlerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. File perde modeli gibi desenli perde modeli de beyaz renklerde ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Yeni evlerin çoğunda özellikle salon boydan camlardan oluşuyor. İşte bu camlara perde seçiminde çok sık kullanılan perde türü boydan perdelerdir. Fakat siz daha çok ağır modeller seviyorsanız veya ağır bir salonunuz, toplantı odanız varsa sizin için Fransız perde modeli de bulunmaktadır. Fransız perde modeli genelde bordo, kırmızı, krem sarısı gibi renklerle kullanılmaktadır.

2020 En Çok Satılan Perde Markaları Nelerdir?

Perdenin modeli kadar alacağınız perdenin markası da çok önemlidir. Perdenin gün içerisinde çok fazla görevi vardır. Akşam güneşi geçirmesin, ,uyurken odanın içi tamamen karanlık olsun, gün içerisinde ise güneş ışığını alsın isteriz. Aynı zamanda perdenin hijyeniği de önemlidir. Kimyasalları içermeyen perdeleri tercih etmelisiniz. Zehirli kimyasal hem sizin hem de evin diğer üyeleri için çok risklidir. Bu sebeplerden dolayı satın alacağınız perdenin markası önemlidir. En çok satılan perde modelleri ve markalarına baktığımızda ilk sırada TAÇ markası gelmektedir. Müşteriler tarafından çok beğenilen Taç markasını ise Brillant takip etmektedir devamında ise Pierre Cardin, Mrs.Pillow perde, Else perde, Erenev perde, Tengo perde vb. markalar bulunmaktadır.