Beyaz erkek çocuk odası perde modelleri

En Güzel Çocuk Odası Perde Modelleri

Dünyanın en değerli varlığınız olan çocuklarınızın odalarını en güzel perde modelleri ile kavuşturuyoruz. Bir çocuğun yatak odasını baştan aşağıda düzenlemek her anne babanın isteğidir. Çocukların eski günlere bakarak ne kadar çabuk büyüdüklerini hatırlar gibiyiz. Zaman ne çabuk geçti demeden, aklınızda tasarımları yapın!

Dekorasyonu uygulamanın yollarını bulmadan önce sonsuz teknoloji teknolojik altyapısıyla yeteri kadar ayak uydurmak zorunda kalıyoruz. Ancak ne yazık ki bir çoğumuz çocuklarımız istedikleri bir çok şeyi alamıyoruz. Bunda en büyük ekonomik geçim sıkıntı diyebiliriz. Fakat çocuğunuzun odasını yenilemeye karar verdiyseniz, gelin o halde önerimizi inceleyelim…

Taç çocuk odası perde modelleri (tül-güneşlik-fon)

İşe önce perde seçiminden başlayalım. Güneşlik veya tül perde modellerini seçimini yapmadan önce, odanın dekorasyonu birlikte yapalım. Çocuğunuz erkek veya kız olabilir. Burada bahsettiğimiz modeller her ikisi için geçerlidir. Erkek çocuk için mavi ve tonları tercih edilirken, kız çocukları için kırmızı veya pembe renkleri tercih ediliyor.

Aşağıda bazı çocuk odası görülmektedir. Buradan perde seçimi yapmadan önce incelemenizi tavsiye ediyoruz. Burada ki ürünlere göre perde modeli ve renklerini seçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eV0MJMPiUbs

Erkek çocuk odası tül perde modelleri ve seçimi

Üst başlığımızda TAÇ ürünleri hakkında bilgiler vereceğimizi belirttik. Erkek çocuk odasını düzenlerken en önemli ayrıntı perde seçimi olacaktır. Öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz erkek modelinden bahsetmek gerekirse; odanın renk seçimi mavi üzerinden yapılmıştır. Yatak ve çalışması seçimi yeşilden seçilmiştir. Bu oda için perde tercihi mavi tül üzerine beyaz perde seçimi isabetli olacaktır.

Her oda için farklı bir tür seçilir. Burada dikkat edilmesi gereken ilk husus açık tonların ve mekana giren ışığın derecesi olacaktır.

Erkek çocuk odası fon perde modelleri ve seçimi

Fon perde seçimi bazen işinizi zora sokabilir. Zira fon perdede ilk dikkat edilecek nokta odanın büyük, renk uyumu ve ışığın odaya düşüş açısı olacaktır. Açık tonlar her zaman odayı canlı tutamayabilir. Bu yüzden erkek çocuk odası perde modelleri konusunda ilk bakacağınız nokta burası olmak zorundadır. Aşağıda ki resim galerimiz de birbirinden güzel erkek çocuk perde modellerini inceleyebilirsiniz.

Kız çocuk odası tül perde modelleri ve seçimi

Kız çocuk odaları için harika perde modellerimiz var. Burada ki modellere ulaşmak için aşağıda ki yorum bölümünü kullanmanızı tavsiye ederek, yazımıza başlamak istiyoruz. Kız çocuğu bir başkadır. Her zaman da böyle olmuştur. Kız evlat sahibi olan bir çok anne baba onun telli duvaklı gelin olması ister. Tabi bu sürece gelen kadar bir çocukluk evresi geçirmesi gerekmektedir. Çocuk odaların da en çok tercih edilen modelleri bir arada sizler için topladık. Gelin hepinize birlikte bakalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>