En İyi Perde Modelleri

En İyi Perde Modelleri

26 Ocak 2018 0 Yazar: admin

Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan ve iyi bir dekorasyonun göstergesi olan perde seçiminde  en iyi perde tasarımları sizleri etkileyecek özelliklere sahiptir. Bir salon bir oturma odası ya da çocuk odasına ilk girdiğiniz anda dikkatinizi çeken ilk nesne hiç şüphesiz perdelerdir.

Örneğin bir salon perdesi tercih edeceğinizde önceliğiniz perdeyi seçmek ve daha sonra eşyalarınıza ona uyum sağlaması için tercih etmek olur. Eşyalarla ve evin havası ile gerekli uyumu sağlamayan perdeler en iyi tasarımla bile üretilseler maalesef vasat olur.

https://www.youtube.com/watch?v=h0FhYfnMl4w&feature=youtu.be

En iyi perde modelleri nasıl seçilir ?

Evinizi dekore ederken hangi türden perde kullanmak isteyeceğinizi önceden belirlemeniz gerekir. Stor, stor zebra, tül ya da kanatlı… Onlarca perde modelinden mutlaka beğeneceğiniz tasarımda bir perdeye ulaşabilirsiniz. Yine örnek vermek gerekirse; bir çocuk odasında tercih edeceğiniz en iyi perde tasarımları arasında stor olanlar çok daha dikkat çeker. Kullanımı kolay ve olan stor perdelerin artık kendi kendini temizleyen tasarımları da piyasaya sürülmüştür. Böylelikle temizleme derdi olmadan yıllarca perdenizi kullanabileceksiniz.

Hayatınız boyunca belki bir belki de 2 kez değiştireceğiniz perdelerinizi seçerken ince eleyip sık dokumalısınız. Her daim beğenebileceğiniz ve tasarımından her zaman zevk alacağınız perde modeli seçmelisiniz. Çocuk odası için seçmiş olduğunuz stor perdedeki renkli tasarımlar hem çocuklarınızın hoşuna gidecek hem de oda dekorasyonuyla uyum sağlayacaktır.

Birbirinden güzel perde model ve tasarımları

Evlerin gelinliği olarak nitelendiren perdeler özenle ve  en iyi perde tasarımları arasından tercih edilmelidir. Her oda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir başka perde modeli ise tül perdelerdir. Her sezonda adından sıklıkla söz ettiren tül perdelerin desenine, dokusuna ya da rengine karar verdikten sonra en iyi perde hizmeti veren satıcılar ile görüşmelere başlayarak hayallerinizde ki perdeye kavuşabilirsiniz.