En Kaliteli Kalın Perde Modelleri

Perdelerinizi seviyorsunuz, değil mi? Hangi bayan sevmez ki 🙂 Odanızın görünümünü tamamen değiştirmenin en hızlı ve kolay...
En Kaliteli Kalın Perde Modelleri

Perdelerinizi seviyorsunuz, değil mi? Hangi bayan sevmez ki 🙂 Odanızın görünümünü tamamen değiştirmenin en hızlı ve kolay yollarından birisi de perdelerinizi değiştirmektir. Kullandığınız perdelerinizi sevebilirsiniz ama bir odanın görünümünü değiştirmek istediğiniz her defasında yeni bir şey olarak bu değişikliği tamamen sağlayamazsınız.  İşte bu yüzden, çok az para ödeyerek değişim yapabileceğiniz en güzel ve kolay perdeler için harika bir liste hazırladık. Pencereleri kapatman için bir servet harcamadan odanızı, herhangi bir odanızı dönüştürmeyi düşünün.

Perde tercih ederken biz bayanların dikkat etmesi gereken noktaları buradan anlatmaya çalışacağız. İlk olarak perdenin hangi alanda kullanacağınızı tercih edin. Daha sonra renk ton uyumunu göz önüne almanız gerekiyor. Oda içerisinde eşyalar birlikte göz kombinasyonu yapmanız gereklidir. Bu yazımızda sizlere sunacağımız resimler ile odanız için farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Kombinasyon işini tamamladıktan sonra hangi tip perde alacağına karar vermeniz şarttır. Zebra türü mü, yoksa tül ve yan bölümlere fon olacak şekilde mi tercih edeceksiniz ? Tüm bunların kararı verdikten sonra kumaş kalitesine bakmanız gerekiyor.

Sarı perdeler

Sarı perdeler

Piyasa şartlarında her türlü perde bulunmaktadır. Metre 20 liradan 300 TL’ye kadar farklı desen ve markalarda perde bulabilirsiniz. Perde içerisinde kullanılan kumaş kalitesi fiyatının belirlenmesinde en büyük etken gibi görünse de markası da fiyat üzerinde belirleyici bir unsurdur. Kısaca alt dallar halinde perde seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmak isteriz.

  • Hangi mekana perde alacaksınız ?
  • Renk tonlarının nasıl olmasını isterdiniz ?
  • Fiyat aralığı nedir ?
  • Kalite mi yoksa fiyat mı önemli ?
  • Hangi tür almak istersiniz ?
Bu yazımız ilginizi çekebilir !  Jakarlı Tül - Fon Perde Modelleri

Burada bahsettiğimiz sorular perde alırken sorulabilecek soru kalıplarıdır. Bu sorulara net yanıtlar vererek sizlerde isabetli bir perde alabilirsiniz. Aşağıda inceleyebileceğiniz en kaliteli ve kalın perde tiplerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Satan Perde Modelleri ve Markaları 2019 başlıklı makalemizde en çok satan perde modelleri, en çok satılan perde markaları ve en çok satılan perdeler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ