En Kaliteli Perde Markaları ve Fiyatları 2020

Merhaba! Bu yazımızda en kaliteli ve lüks perde markalarını ve fiyatları inceleyeceğiz.

TAÇ Marka Perde Fiyatları

Taç marka perdelerin fiyatları 5.100₺ kadar çıkabiliyor. Yalnız bu fiyat TAÇ led ürünler için, yani perdelerin led ışıklı olmasından kaynaklı bu kadar yüksek. Eğer Led olmayan perde arayışındaysanız Taç kendini temizleyen perde modelleri ise 1.100₺ civarlarında.

Brillant Marka Perde Fiyatları

Brillant marka perdeler boyutlarına göre değişmekle birlikte 2.443₺ kadar fiyatlara çıkabiliyor.

HENGE Marka Perde Fiyatları

HENGE markası özellikle desenli ve baskılı fon perde modelleri konusunda öncü markalardan. Fiyatları ise HENGE marka fon perde için 459₺ dolaylarında.

Caserta Home Marka Perde Fiyatları

Caserta home markası özellikle tül perdeler için önde gelen kaliteli markalar arasında. Caserta Home Tül fiyatları 873₺ ve civarlarında.

Homamia Marka Perde Fiyatları

Homamia perde markası tül perde sektörünün öncüleri arasında. Fiyatları ise 489₺ ve dolaylarında.

Verdi Home Marka Perde Fiyatları

Verdi home perde markası Fon perde, brode perde ve döşemelik kumaş alanındaki lüks markalardan bir tanesi. Fiyatları ise yalnızca katalog veya mağazalarda öğrenilebilir.

Persan Marka Perde Fiyatları

Persan firması bünyesinde dünyaca ünlü markaları bulunduruyor ve bu markaların türkiye satışlarını yönetiyor. Mark Alexander, JAB ve Chivasso gibi markaları bünyesinde bulunduran Persan internet sitesinde katalog paylaşmadığı için fiyatlarını öğrenemedik.

Degrape Marka Perde Fiyatları

Degrape perde markası koleksiyon şeklinde üretim yapıp satışa sunuyor, lokasyonu izmir olan degrape internet üzerinden katalog paylaşıyor fakat fiyatları kataloglarda yazmıyor. Fiyat ve ürün bilgisi almak için degrape firması ile iletişime geçmelisiniz.

Dünya Çapındaki Diğer Markalar

Romo, Black Kirkbydesign, Mark Alexander, Villa Nova, Zinc Textile, JAB, Chivasso, Carlucci

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>