En Moda Perde Modelleri 2020

En moda perde çeşitleriyle karşınızdayız. Her sezon bayanların acaba bu seneki perde modellerinde ne gibi değişiklikler var diye merak ettiği dönemler gelmiş bulunmakta. Bu Sene de birkaç senedir giyimden mobilyaya kadar kendini her sahada hissettiren retro modeller perdeler içinde Trend olmuş vaziyette öne çıkıyor. Klasik tasarımı tercih ederek Mobilya seçmiş olan ev hanımları için retro modeller koyu kahverengi ve sütlü kahve tonları ile piyasaya çıkmış.

Perdede Moda ve Son Dönemin Tercih Edilen Renkleri

Bu yıl mavi kendini mobilyadan perdeye kadar pek çok yerde gösteriyor. Mavinin her tonuna hâkim olan perde modelleri de bu senenin trendleri arasında. Normalde çok sık olarak tercih edilmeyen bir perde rengi olan mavidir.

Farklı desenleri ile ve enteresan kumaş dokuları ile gerçekten şık tasarımlara imza atılmasına fırsat sunmuş ki en moda perde modelleri arasındaki yerini çoktan almış.

En Moda Perde Modelleri ve Çift Renkli Tercihler

Bu sene çift renk veya bir rengin farklı tonlarının birbirine hafif geçmesi ile oluşan en moda perde modelleri bayanlar tarafından çok beğenilmekte. Bazı perdelerde çift katman olarak uygulanan bu çift renk tercihi kendini spor ve klasik modellerde hissettiriyor.

Bu senenin moda renkleri arasında bulunan mor country tarzı perdelerden fon perdelere kadar çok geniş bir alanda kendisine kullanım olanağı buluyor. Özellikle bu senenin desenli olan mor perdelerdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>