En Son Çıkan Perde Modelleri 2020

2018’in beklenen yeni ve dekor trendlerini sitemizden keşfedin … En son çıkan perde modellerine daha yakından bakmak istemez misiniz ? Yıl boyunca dekorasyon ve tasarım dünyasındaki tüm profesyonelleri inceledik. Son çıkan tasarımlar yeni yıl ile beraber ne getirdiklerini gelin birlikte bakalım. PerdeModelleri.org çıkacak modellerin belirlemesinde sizlere fırsat sunuyor.

Öncelikle bu yılın en çok tercih edilen renkleriyle yazımıza başlamak istiyoruz. Mor, bordo ve eflatun bu senenin seçim renkleri arasında ilk sırada yer alıyor. Merakla beklenen modeller vitrinlerin raflarını süslemeye başladı. İç mekanları şenlendirecek renkleri arasında seçim yapmanız zorlaşacak ise gelin sizlere yapacağımız önerilerine bakın.

Son yıllarda markalar dikkat çekici renk ve modelleri üretiyorlar. Renkleri bir yana modelleri bayanların son gözleri haline gelmiş durumda. Fiyat bakımından her eve ayrı bir bütçe oluştururken, kalite kalite de değiştiğini belirtelim.

En çok satılan perde modelleri

Perde satışları bakımından en çok tercih listesinde salon ve oturma odaları gelmektedir. Daha fazla satılan ürünler arasında gelen listeyi birlikte inceleyelim.

İnternette kısa bir araştırma yaparsanız karşınıza bazı perde modellerini görebilirsiniz. Burada bazı fiyatlar ve modeller karşınıza gelecektir. İsterseniz bu tip siteler seçim yapabilir, ya da çarşı pazar gezerek mağazalara gidebilirsiniz.

Türkiye en çok satılan perde markaları ise ; Taç, English Home, Pierre Cardin, Linens ve Eperde olarak biliniyor. Markalar kendi alanında başarı yakalamış firmalardır.

En çok kullanılan perde modelleri

Perdeler kendi arasında bölümlere ayrılmaktadır. Stor, tül, zebra, düz, otomatik ve diğerleri… Evlerimizin en çok kullanılan perde çeşitleri salon ve oturma odası olarak tanımlanıyor.

Yapılan araştırmaya göre her 5 yılda %15’lik kesim salon veya oturma odası perdesini yenilerken, her 10 yılda bu rakama %33’ye çıkıyor. Ortalama her 15 yılda bir %67’si evininin perdesini yeniliyor. Gelin çok tercih edilen perde modellerine birlikte bakalım.

En çok beğenilen perde modelleri

Salonlar için sizlere önereceğimiz ilk perde modeli aşağıda ki gibidir. Siyah ve gri ton evinize bambaşka hava katacak. Ayrıca çiçekli aksesuarlar ile doğal bir ortam oluşturacaksınız. Perdelerin yıpranması veya sökülmesi değişikliğin zamanının geldiği gösterir. Sizlerde perde seçimi yapacaksanız, bu modellere kesinlikle göz atın.

Mavi her ortama uyum sağlamaz. Fakat doğa ile iç içe bir eviniz varsa kullanacağız ilk mavi olmalıdır. Özellikle tül bölümünde tercih etmeniz fayda var. Aşağıda ki örneğimizi incelersek, yeni sezon perde modelleri anlatımından çok doğa ile baş başa bir dünyayı sunuyor. Bu tip evleri tercih eden ziyaretçilerimizin örnek olacak niteliktedir.

Uzak doğu ülkelerini ziyaret edenler bilir. Her zaman perde tonları içerisinde renkli motifler yer alır. Salonlarınıza veya oturma odanız için seçeceğiniz renk ya da çeşitler arasında mutlaka motifler olsun. Dekorasyon bütünüyle düşünerek aşağıda ki örnekleri inceleyebilirsiniz.

En çok tutulan – tercih edilen perde modelleri

Bu konu başlığımız bayanların en çok beğendikleri perde modellerini işleyeceğiz. Öncelikle aşağıda belirteceğimiz modellere dikkatli bakmanızı tavsiye ederek, yazımıza başlamak istiyoruz. Perde sıradan alınacak bir eşya değildir. İyice araştırma yapmalı ona göre tercihinizi belirlemeniz gerekmektedir. Fiyat ve model yönünden bir çok firmayı kıyaslama yapmalısınız.

Sizlere bu başlık altında sunacağımız modeller daha çok müstakil evler için görünse de modern ev yaşamında da kolaylık kullanabilirsiniz. İster tül perde (güneşlik) olsun, isterse zebra perde olsun yapmanız evinize en uygununu seçmek olacaktır.

Sarı bambaşkadır. İşte birbirinden güzel perde modelleri ve çeşitleri…Turuncu renk 

Turuncu renk perdeyi seçiyorsanız, mutlaka evinizin rengi açık tonlu beyaz ya da krem olması gerekiyor. yoksa perde seçiminiz hatalı olacaktır. Daha çok ortamı sıkan tercih niteliğinde olduğunu unutmayınız.

Son olarak fon kullanımı çok önemlidir. Bu yazımız da genel itibariyle en çok kullanılan stor perdeler, tül perdeler ve mutfak perdeleri konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Umarım sizler açısından yararlı bir konu olmuştur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>