En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2019

En Son Çıkan Perde Modelleri ve Renkleri 2019

14 Şubat 2019 0 Yazar: admin

En son çıkan ve moda perde modellerini bu konumuzda ele aldık. 2019’un can alıcı perdeleriyle tanışma zamanı gelmedi mi ? Bu yazımıza 2019 da dair güncellemeleri ekledik. Gün geçmiyor ki yeni bir perde modeli daha evlerde görülmesin. Bu gayet normal çünkü dekorasyon sürekli olarak yeni tipte mobilyalar ve duvarlar için farklı duvar kağıtları üretiyor. Hal böyle olunca da perde modelleri de kendine çeki düzen verip farklı tasarımlarla müşterilerin karşısına çıkıyor. Country tarzından fon tipi perdelere kadar çok farklı çözümler üretiliyor. Bu sene en son çıkan perde modelleri arasında bir geçmişe dönüş özlemi de var. Şallı modeller ve Avangarde mobilyaları tamamlayan fon perdeler bunun en güzel kanıtı.

Yeni Perde Modelleri ve Desenli Tasarımlar

Bir dönem için perde modelleri tamamen sade ve pastel renklerden ibaretti. Haşmet ve azametin evlerde tercih edildiği o dönem bugün biraz gerilerde kaldı. Modernize edilmiş olan Premium mobilyalar ve oldukça cüretkar renkler kullanıldığı için perdeler de çok farklı renk tonları ile üretiliyor. Bunun en güzel kanıtı ise siyahın her tonunun bulunduğu blok renkten oluşan perdeler mutfaktan oturma odasına kadar her yerde kendine kullanım olanağı buluyor siyah renkli perdeler.

Bu sene üretilen perdelerde siyahın her tonu kullanılıyor. Ayrıca bazı perdelerde de çok cesur desenler ve figürler yer alıyor. En son çıkan perde modelleri her türlü ihtiyaca uyuyor ancak bu senenin moda rengi olan mor ve siyah daha çok açık renk beyaz tüllere uyum sağlıyor.

En son çıkan tül perdeler

Bu yıl, en çok tercih edilen tül perdeleri bu başlığımız altında inceleyeceğiz. Doğru adımlarla ile yapılan dekorasyonlar, iç mekanlarda harika oluşturabilir. Bu nedenle odanıza alacağınız tüm ürünlerde bütünlüğü aramalısınız. Ancak bu şekilde kusursuz bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Taç markasının son yıllarda perde alanında büyük başarılara imza attığını biliyoruz. Bu bağlamda aşağıda örnekte açıkça kendini ispat etmiştir.

Beyaz tül perde

Beyaz tül perde

Salon veya Oturma odası için tül perdeler

Tül perdelerin en çok kullanıldığı mekanlardır. Fon perdeler ve tülleri şık bir pencere dekorunun çok yönlü görünmesini sağlar. Mekanlara rahatlık hissi verir. Yaptığınız tercihte modernlik yana ise farklı atmosfer oluşturabilirsiniz. Eğer klasik tarzda mekanlar hoşunuza gidiyorsa, bunun için daha ağır renk tonlarıyla seçilmiş perdeler seçebilirsiniz. Son olarak seçiminizi spor tarzda yaparsanız, çiçekli tül perdeler tam aradığınız ürün olabilir.

Çiçekli tül perde

Çiçekli tül perde

Mutfaklar için tül perdeler

Bu başlık altında ise mutfaklar için seçebilecek tül perdeleri inceleyelim. Öncelikle burada ki konumuza bakarak farklı tül perdeleri inceleyebileceğiniz gibi, fikirlerimize göz atabilirsiniz. Geçtiğimiz sene evlerde çiçekli tül modelleri bolca kullanıldı. Yeni sezon üretilen bu perdelerin bir özelliği de mekana kolay uyum sağlamasıdır. Yapmanız gereken ekstra bir şey yoktur. Her rengin altında tatlı bir görüntüsü vardır.