Ev Dekorasyonu Hakkında Netflix Dizileri

Ev Dekorasyonu Hakkında Netflix Dizileri

20 Ekim 2019 0 Yazar: admin

Merhaba! bu hafta bizim izlemekten hoşlandığımız ev dekorasyonu hakkında programlar dışında bir de netflix dizilerini ele alalım istedik. Zaten hali hazırda türk televizyonlarında yayınlanan ev dekorasyon ve ev yenileme programlarını biliyoruz. Biz de bu yazıda dünya çapında yaygın olan Netflix üzerindeki ev dekorasyon programları derleyelim istedik.

Stay Here: Kârlı Dönüşümler

Adından anlaşılacağı üzere bu programda amaç evleri daha karlı bir hale dönüştürmek. Her bölümde, tasarımcı Genevieve Gorder ve emlak uzmanı Peter Lorimer, kiralık evleri olan insanlara evlerini yeniden tasarlamaları konusunda yardımcı oluyor. Amaç, mülk sahiplerinin kira gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak.

Bu programı izleyin, gelecekteki misafirlerinizin sizi kesinlikle takdir edeceği ipuçları ve püf noktalarını öğreneceksiniz. Çünkü program ev dekorasyonu programı olmanın ötesinde aynı zamanda misafirlerin nasıl ağırlanacağı konusunda da püf noktaları paylaşıyor.

Dünyanın En Sıra Dışı Evleri

Adından anlaşılan programı anlatmamıza gerek yok. Emin olun en sıra dışı evleri göreceksiniz, ufkunuz açılacak.

İlk sezon, belirli doğal ortamlardaki (orman, dağ evi gibi) evlere odaklanırken, ikinci sezon ülkeye göre bölünmüş. Örneğin, Sezon 2’nin ilk bölümü size Florida’nın gerçekten eğlenceli ve ilginç bir yanını gösterecek. Tropikal ve Modernizm havaları estiren evler sizi şaşırtabilir. Geniş kapsamlı mimari projelerden küçük ama anlamlı dekor detaylarına kadar her şeyi ele alan Dünyanın En Sıra Dışı Evleri, ev tasarımı ile ilgili en iyi Netflix ev dekorasyon programlarından biri.

Büyük Tasarımlar

Bu program İngiltere’deki en popüler, en uzun süreli (yaklaşık 20 yıl) ev dekorasyon programlarından biri.

Büyük Tasarımlar her bölümünde Kevin McCloud, evlerin inşa sürecinde çalışan insanlarla birlikte çalışıyor. Bazen yeni bir bina, bazen büyük bir tadilat, ama her zaman sizi içine çekecek projeler ile karşınıza geliyor.

 

Instant Hotel

Bu program biraz ev dekorasyon programları arasında sayılmaz. Fakat bu programı yazmasak olmazdı.

Programda her yarışmacı haftalık olarak birbirlerini bir otel havasında ağırlıyor. Birbirilerinin evinde gece geçiren yarışmacılar daha sonra bu ev sahiplerini puanlıyor. Bizce harika bir program, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz.

Bu haftalık da bizden bu kadar. Haftaya görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın…