Evin Güzel Kokması İçin Yumuşatıcı Kaynatmak

Merhaba Hanımlar! Bu hafta sitemizin perde modelleri dışında evleriniz için tüyolar paylaşacağımız yazıların ilkiyle karşınızdayız.

Her Ev kadınının kafasındaki bir sorudur bu; Ev nasıl güzel kokar? Eğer siz de evi güzel kokular sarsın istiyorsanız, ve evin güzel kokması için öneriler okuyup uyguladınız ve hüsrana uğradığınız diğer tüm yöntemleri unutun; bu yöntemimiz tam sizin için.

Konu Başlıkları

Ocakta Cezvede Yumuşatıcı Kaynatmak

Evinizde yeni yıkanmış perde kokusu gibi evin dört bir yanını saran bir temizlik kokusu, evde kalıcı güzel koku istiyorsanız çözümü burada: yumuşatıcı kaynatmak!
Evinizde bu iş için ayırdığınız bir cezve ile cezvenin yarısını yumuşatıcı doldurarak kaynatabilir, ardından buharlaşan ve havaya karışan yumuşatıcı ile evin dört bir yanı misler gibi kokabilir. Evinizde sprey parfüm vs gibi şeyler kullanmak yerine bu yöntem ile uzun süreli evinizi mis gibi yapabilirsiniz.

Son

Bu haftalık ev için faydalı tüyolar serimizde evin güzel kokması için pratik bilgiler paylaştık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>