Evinizi Tazeleyecek Dekor Fikirleri

Evinizi baştan tasarlamak ister misiniz? Bu yazımızda bulacağınız öneriler ile birçok fikir edinecek ve bunlarla evlerinizi daha şık hale getirebileceksiniz.Şimdi hep birlikte görsellere göz atalım.

 

Parlak Işıklar

 

Evinizde çoğu alana fazla ışık katarak evinizi daha aydınlık hale getirin.Farklı renk lambaları aynı renk dekoratif aksanlarla patlatabilirsiniz.

Gökkuşağı Züccaciye

Evinize renk katacak bir tarz daha.Renkli bardaklarınızı kaselerinizi zevkinize göre yerleştirin ve baharın canlı renklerini evinize taşıyın.

Çiçekli Duvarlar

Boş bir duvarı Instagram’a layık bir vurgu parçasına dönüştürmenin basit bir yoludur.İster hazır duvar kağıdı isterseniz hayal gücünüzü kullanarak yapay çiçeklerle duvarınızı şımartabilirsiniz.

 

Pastel Hues Galore

Kışa uygun koyu renkli aksesuarları pastel renklerle değiştirin.Soft renkler ruhunuza da dinlenme olanağı sağlayacaktır.

İki Renkli Dolaplar

Renkli dolapların küçük mutfak alanınızı boğacağından korkuyorsanız, sadece alt dolapları cesur bir renkle boyayın ve gerisini nötr tutun.İki renkli dolap ile mutfaklarınıza farklı bir ambiyans katın.

Halat Ayna

Aynalar bir alanı aydınlatmanın,olduğundan fazla büyük görünmesinde fayda sağlayacaktır.Halat ayna modeli ile de koridorlarınız da farklı bir giriş yaşatın.

Çiçekli Masa Örtüsü

Çiçekli masa örtüsü kullanarak evinizde renkleri karıştırın.Bahçeden ilham alan bir masa örtüsü ile baharı masanızda yaşatın.

Bitki Kaplamalı Raflar

Sahte bitkilerle boş duvarları süsleyerek güncelleyin.Bitki kaplamalı raflar skulentlerinizi sergilemeniz içinde bir seçenek olacaktır.

Sunny Yemek Odası Sandalyeleri

 İşleri basit tutmayı tercih etseniz bile, sandalye minderlerinin yemek odanıza bir renk katmasına izin verin.Sunny yemek odası sandalyeleri ile güneş ışığını evinize yansıtın.

Açık Raflar

İşlev için stili feda etmek zorunda olmadığınızın kanıtı.Her ne kadar temizlik açısından zor gibi görünsede mutfağınız için cool bir tarz yaratın.

Parlak Sarı Aksesuarlar

Sarı perdeler, çiçekler ve dekoratif parçalar ile herhangi bir odaya güneş ışığı tedavisi verin.Sarı rengin vereceği enerjiyi evin odalarına yerleştirebilirsiniz.

Woodsy Çiçek Aranjmanı

Renkli Mutfak Adası

Mutfak adasına çarpıcı bir yeşil renk boyayarak cesur bir açıklama yapın.Nötr taburelerle değişik bir tarz oluşturabilirsiniz.

Mevsimsel Dokunuşlar

Sezonun sunduğu her şeyi  parlak renkler ve taze yeşillikler ve iç mekan bitkileri ile yaşam alanınıza dahil edin.

Taze yeşillik ve çiçekler

Fonksiyonel Mutfak Merkezi

Mutfak masanın ortasındaki büyük bir kesme tahtası üzerinde kavanozlara, kaselere ve vazolara yerleştirerek günlük ihtiyaçlarınızı elinizin altında tutun.Günlük yaşamda kolaylık sağladığından dolayı son zamanlarda trend haline gelmiştir.

Eşleşmeyen Yemek Odası Sandalyeleri

Eşleşmeyen yemek odası sandalyeleri sizin için yeni bir tarz oluşturmak için iyi bir fikir olacaktır. Sizin ve misafirlerinizin gözdesi olmaya hazır bir tarzı evlerinize yansıtma vakti.Şimdi ise bir diğer konumuz olan Yarım Banyo Dekor Fikirlerine göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>