el işi perde modeli

Hayran Kalacağınız El işi Perde Modelleri

İnsan yapısı gereği geçmişe özlem, geleceğe hasretle bakan canlılardır.Bu yüzdendir ki retro ürünler zamanla daha da değerli hale gelmiştir.Herkesin evinde şüphesiz tığ işi ürünler vardır.El emeği olan bu ürünler artık 2020 yılı itibariyle de revaşta.Peki tığ işi perde modellerinin nasıl eve uyarlandığına ve nasıl bir tasarıma sahip olduklarına göz atalım.

Evinize Rustik Hava Katacak Model

 

Tığ işi perde modeli 2020

Özellikle mutfaklarınız için görselde görmüş olduğunuz tığ işi perde modeli çok yakışacaktır.Mutfağınıza renk katacak bunun yanı sıra keyifle yemeklerinizi yapmanızı sağlayacağından hiç şüphemiz yok.:)

Peki Ya Bu Modele Ne Demeli?

 

Tığ işi perde modeli 2020

Bizce salon için ideal bir model.Daha önce böyle bir tarz düşünmüş müydünüz? O zaman hemen işe koyuluverin ve salonunuzda bu modeli görün.

Sen Ne Güzel Şeysin!

 

Tığ işi perde modeli 2020

Özellikle çatı katında oturan kişiler için, şirin mi şirin bir model.Gri bir çobuğa asılı bu perde modeli benzersiz bir fikre sahip.Son yıllara damga vurması beklenen tarzlardan birisi de şüphesiz tığ işi perde modelleridir.

Odalarınıza Tarz Katın! Dantel Perde…

 

Tığ işi perde modeli 2020

Perdenizin hemen arkasına, evinize gelen ziyaretçilere hitap edecek şekilde mükemmel bir uyum oluşturabilirsiniz.Hem böylelikle yeni perde alma derdinden kurtulabilir hem de retro bir hava katabilirsiniz.Tığ işi perde modelleri son yıllarda harika bir fikir.Değerlendirmenizi öneririz.

Aşağıda diğer bazı el işi perde çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>