IKEA Perde Modelleri

IKEA Perde Modelleri

16 Ocak 2020 0 Yazar: admin

Ev dekorasyonlarını tamamlayan perdelerin her sene yeni modelleri ve yeni renkleri çıkmaktadır. Yeni sezon perdeleri IKEA şubelerinden bulabilirsiniz. IKEA perde modelleri nelerdir? IKEA ‘da her perde modeli var mı? Ve merak ettiğiniz tüm soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

IKEA Hakkında

1943 yılında kurulan IKEA Türkiye’de ilk mağazasını Mayıs 2005 tarihinde İstanbul Ümraniye’de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş, halihazırda İstanbul’da 3, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 1’er olmak üzere toplamda 7 mağaza; Bodrum ve Adana’da 1’er olmak üzere toplamda 2 “Sipariş ve Teslim Noktası” ve İnternet Mağazası ile faaliyetine devam etmektedir. IKEA mağazaları, güzel tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı 8.000 çeşidi aşkın ürüne, milyonlarca fikir ve akıllı çözüme ulaşma imkanı sunmaktadır.

IKEA’da Bulunan Perde Modelleri Nelerdir?

Ev dekorasyonuna ait her parçayı bulabileceğiniz IKEA da istediğiniz model ve renkte perdeyi de bulabilirsiniz. Cam boyutunuza özel perde yapımı bulunmamaktadır ama elinizdeki ölçülere uygun perdeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Renkli fon perdeleri ile renkli bir dünya yaratan IKEA da istediğiniz her renkte fon perde modeli bulabilirsiniz. Beyaz, gri, turuncu, mavi, kırmızı ve mor rengin dışında her perdenin de farklı tonlarını bulabilirsiniz.

IKEA’da desenli fon perdelerinde de istediğini tarza uygun bir model bulabilirsiniz. Desen yelpazesi de en az renk yelpazesi kadar geniş olan IKEA’da onlarca desenli model fon perdesi bulunmaktadır.

IKEA’da yer alan fon perdelerin yanı sıra stor perdelerde bulunmaktadır. Renk renk ve desen desen onlarca farklı stor perde modelleri yine IKEA’da yer almaktadır. IKEA’da her markanın ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünler arasında markaların fiyatlarını ve kalitelerini rahatça kıyaslayabilirsiniz.

IKEA’da son zamanlarla oldukça yaygın kullanılmaya başlayan plise perdelerde bulunmaktadır. Diğer perdeler kadar renk ve desen açısından alternatif olmasa da yine de perde modelleri bakarken IKEA’da ki plise perdelere de bakabilirsiniz.

Sizlerde IKEA’dan her türlü ev alışverişi yapabilirsiniz. Yepyeni ürünleri ve cazip fiyatları ile ev alışverişin de akla gelen ilk isim IKEA’dır. Hal böyle olunca perde alırken de mutlaka uğranması gereken bir yerdir. İstediğiniz renk ve desende perdelerinizi bulabilir, markalar arasındaki fiyat farklarını yakından görebilirsiniz.