İkiz Bebek Beşikleri Ve Yatak Modelleri

Merhaba! Bugün sizlere ikiz bebek beşikleri modelleri derledik. Ayrıca kafanıza takılan ikiz bebek beşik fiyatları ne kadar? Sahibinden beşik alınır mı? İdeal fiyat ve modeller nereden alınır? gibi soruları yanıtlandırdık.

İkiz Bebek Beşikleri Nereden Alınır?

Öncelikle aradığınız şey uygun fiyat ve ideal fiyat ise bu işin kaynağına, yani beşik üretici yerleri sizin gitmeniz gereken yer. Sizler için ikiz bebek beşiği fabrika satış mağazalarını araştırdık, bu yerlerden en çok tercih edilen adresi bahçelievler ve fatih. Bu iki yer de üreticilerin olduğu, uygun fiyatlardan satış yapılan mağazaların olduğu ilçeler.

ikiz bebek beşikleri sahibinden üzerinden de satın alınabilir. Birçok ebeveyn beşik satın aldıktan birkaç yıl sonra bebeğin artık beşiğe ihtiyaç duymaması sebebiyle beşiği satıyor. Herkes çocuğu için beşiği son derece titizlikle kullanıyor, bu yüzden aklınızda soru işareti kalmasına gerek yok. Ayrıca bütün bebek beşikleri sökülüp temizlenebilir şekilde üretiliyor. Bu yüzden sahibinden ikiz bebek beşiği satın aldıktan sonra ikinci el bebek beşiğini temizleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

İkiz Bebek Beşik Fiyatları

Sizler için hem internetten, hem mağazalardan fiyat araştırması yaptık. Ayrıca sahibinden üzerinden ikinci el beşik fiyatlarını da sizlere göstereceğiz.

Tekli, yani klasik bebek beşiği fiyatları 250₺ (türk lirası)ndan başlıyor, 1.000₺ (türk lirası) kadar çıkabiliyor. İkiz bebek beşik fiyatları da 400₺ (türk lirası) başlangıç fiyatlarından satın alınabilir. Eğer marangoz veya üretici firmaya özel olarak yaptırmayı düşünürseniz daha uyguna gelebilir. Beğendiğiniz tek bebeklik beşikten 2 adet alıp birleştirebilirsiniz.

Ayrıca sizler için ikiz bebek beşiği sahibinden üzerinden örnek bir ilan göstermek isteriz;

Ayrıca bunlar da diğer ikinci el bebek beşiği fiyatları;

İkinci el ikiz bebek beşiği fiyatları sıfır ürünlere oranla gayet ideal gözüküyor. Çoğu ürünün çok az kullanıldığı, ve bu süreçte çok titiz davranıldığı düşünüldüğünde sıfır bir ikiz bebek beşiği almak ekonomik açıdan mantıklı bir hareket sayılmaz. Sizler için ayrıca çok daha farklı ikiz bebek yatakları modelleri de derledik;

İkiz Bebek Beşik Modelleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>